Обстановка в Украине.

<< < (727/790) > >>

Kagor:
Цитата: br5s от 12.03.2020, 21:02:13 pm

[url]http://www.youtube.com/watch?v=0ZguWGz30BQ[/url]

місто Бердичів залишилось без Мі-2 хіміка(((, прикордонникам якщо гелікоптер - то обов'язково подвійного призначення, так тож ввозять а не вивозять. Як поляки випустили то було достатньо документів , а нашім як завжди

та головний редуктор вагою 4 тонни - лажа на лажі,


А це ще крутіше. Я в дитинстві на них клепав усілки для лабухів :)
https://twitter.com/Jose_Pinoche/status/1239521192702349313
Привіт брєлки.

Серго:
Іспанка буда одним з різновидів грипу. 50 - 60 мільйонів смертей, то не точні данні. Було більше, бо усі країни замовчували реальні цифри, крім Іспанії. Тому і назвали Іспанка, бо думали, що пішло з Іспанії. А насправді, ніхто не знає звідки то тоді пішло.
Зараз, це не грип. Мої всі кажуть, що це дуже агресивна форма вірусної пневмонії зі схожими з грипом симптомами. Цей вірус складно буде приборкати через іммунізацію щепленням, бо іменно цей штам віруса швидко мутує і видозмінюється.
Небезпека, окрім смерті, в наслідках. Ускладнення після хвороби. Китайці пишуть про рубцювання тканин легенів кілоїдними рубцями на альвеолах. У чоловічої статі бувають ще й ускладнення репродуктивної функції. Тобто, як не вб‘є, то не дасть розмножуватись. Прямо, схоже на якусь біологічну зброю.
Бережіться. Це дуже серйозний вірус. Маски носіть. Брехня, що вона не ефективна. Велику вірогідність захисту від маски треба використовувати. Як хтось чхне, то вірус розлітається в мікрокраплях, а вони і будуть стримані маскою. Головне, щільність прилягання маски в районі носа і по всьому лиці...Потім через 2 години ту маску достатньо випрасувати гарячою праскою і вона вже буде знов пригодна. Не лишнім булоб і випрать.
Хто курить, не беріть цигарки з пачки пальцями, коли пальці не помиті з милом.
Бережіться. Я хочу, щоб усі з нас пережили цей складний рік. А далі час зробе свою справу.
Ходіть здорові !!!

Toris:
Один з песимістичних прогнозів для України - біля 800 000 смертей у 2020 році лише від нового вірусу.

Цитата: Серго от 17.03.2020, 18:50:30 pm

Зараз, це не грип. Мої всі кажуть, що це дуже агресивна форма вірусної пневмонії зі схожими з грипом симптомами.
В моїй локації вже є один покійник. Кров відправили на аналіз. Чекаємо.
Ще один пацієнт (лікар) зараз в реанімації під крапельницями.

Поки що ще притримуюсь скепсису, але вже не ржу. Мабуть, треба прикупити бензинчику у всю пусту тару. І кілька куфій (шемагів, арафаток) для використання у якості багаторазових масок. І газом задуюсь. А також накручу трамблер в плюс, щоби економити. :)

Toris:
.

подвашник:
Біла  балаклава   й окуляри, білі рукавички.....

  Місця інкубаціі та збереження каратевірусу:-звичайний ліфт ,транспорт ,громадська  вбиральня  так  і торгові  місця.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница