Обстановка в Украине.

<< < (712/790) > >>

Серго:
Я це все теж бачив. І не розумію ліберальності до зрадників, які ще при пороху не були притягнуті до відповідальності. Повторюю свою тезу про імпотенцію тодішньої влади і президента і в плані стратегії розвитку подій. Кажу ще раз, є багато питань , на які немає відповіді, а є тільки здогадки. І я не виступаю тут беззастережним прихильником попереднього президента, як тут деяким здалось. Я тут висловлюю думку про те, що країна котиться до провалу ідей за які люди гинули і страждали на  майдані і на фронті проти кацапського окупанта.

подвашник:
Центральная идея либертарианства — дать каждому человеку возможность распоряжаться своей жизнью так как он хочет.
  Зебилы  хвастались этим.
Источник: https://libertarianec.ru/osnovy/libertarianstvo-libertarianci.html

Это кредо партии сЛУГИ. Кредо  фальшивое как  и  многие  философии.

  Самое простое  решение надвигающегося  политического  кризиса это войти в коалицию  с  партией  сЛУГИ   всем  проходным  и  этим развести своим  большинством до незначимости  самого  смысла противостояний  и у  зебилов начнется ступор.  В  команде ЗЕ  сплошной  застоявшийся  от  ненужности  отстой  задебиленых  госслужбовцив  по  знайомству  чи  за щось. Подавить  то  падло  можна  только  так . Сами  поймут,  по  совести,  что  нет  им  в   управлении  государством  места

nikol1406:
Як ви швидко поміняли колір, були ярими порохоботами, порох ваш виявився прокремліфський, зараз свободівці, всіх вважаете баранами. на всих людей яки не розділяють вашу точку зору. миттево вішаете ярлики, більшовикив, нащадків януковича, Зедебілами,лякаєте кінцем світу, пьятою колоною загибеллю нашої неньки України, та ви що пророки, чи вважаете себе розумнішими над усіх, ви навіть не усвідомлюєте різницю між Зеленським та всими іншими політиками десятками років бувшими при владі, ви не уявляєте нашу країну як процвітаючу європейську державу, але впевниний, були у європі не один раз та бачили яке там житття, главенство закону для усих, та нема різниці хто при владі, життя як на автопілоті, спокійне без різких рухів. Не потрібне нам ручне керування, та такі як були керівники. Та все буде добре, я в це дуже вірю, та вам бажаю, пройде пів року і всі побачимо. Нетреба кіпішу, не треба міняти кольори ви ж не хаміліони

подвашник:
Шла  по  пустыне  стоножка и  встретила змея. Змей  удивился  что  она справляется  с  сотней  ножек  и  настроил  ее  задуматься  о  каждой  ножке , о  целесообразности  и  рациональности управления  ими. Пополз  дальше  по  своим  змеиным  делам. А  стоножка так  и  стоит  там на  месте    ...  все  думает,  думает.

  Это  кажись  с  суры  Корана.

  Так  и  это  либертарианство   как  прием  гуманитарного   оружия ( а таковое  существует)  против государства  и  людей. Государство  без  президента так как он  враг народа.

Toris:
Цитата: nikol1406 от 22.07.2019, 23:17:03 pm

Не потрібне нам ручне керування, та такі як були керівники.
А оте маппет-шоу з виганянням на митниці та в Борисполі - не ручне керування? Чи "тут помню, тут не помню"?

Цитата: nikol1406 от 22.07.2019, 23:17:03 pm

Та все буде добре, я в це дуже вірю, та вам бажаю, пройде пів року і всі побачимо.
О, так це вже релігія. :) Цікаво, пілоти чисто по вірі літають чи все ж таки спочатку навчаються і тренуються?

Цитата: nikol1406 от 22.07.2019, 23:17:03 pm

Нетреба кіпішу, не треба міняти кольори ви ж не хаміліони
Ми тут у першу чергу за здоровий глузд. А про хамелеонів... Ви ж не вірували в Зеленського років зо 5-10 тому, правда? Тепер віруєте. Не знаю, з кого, але полюбе перефарбувались.

Ви вірите в людину (релігія, вождизм). Ми думаємо. Кожному своє.
У чому ми однакові - бажаємо добра собі та нащадкам.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница