Обстановка в Украине.

<< < (703/790) > >>

Серго:
Цитата: nikol1406 от 09.07.2019, 23:12:58 pm

Цитата: Toris от 09.07.2019, 21:04:30 pm

Андрій 1918. Таке відчуття, що сказали корупції "стой -раз-два" - і корупція щезла.

як що памьятаєте при Андропову, як за короткий час всі стали законопослушные, і менти боялись недобдеть або перебдеть, корупцію теж можно швидко подолати, та і війну завершити без капітуляцій та принижень теж можливо, не на раз два, але не пьять років.Зеленьський все добре робить, товстозадих начальніків повигнав, пройдуть виборіи в парламент, розвьяжуть йому руки, вважаю буде у нас все добре.


Боже, яка інфантильність.

Toris:
Цитата: Серго от 10.07.2019, 05:41:46 am

Боже, яка інфантильність.
Можливо, Нікол просто порядна людина і у нього в голові не вкладається, що все може бути настільки підло...

nikol1406:
Дякую Toris, за порядну людину, а товстозадих вигнав за неналежне виконання службових обов"язків, вони зобов"язані належно виконати службу, контрабанди немає бути взагалі, а вона є, негоден, уступи место другому, а кримінальні справи будуть потім, шо не так робив, де хабаря брав,розумієте, чинуші такий мають захист до них не підберешся, диву даєшся, людину засудили на довічне, за чужу провину, через 8 років найшли справжнього вбивцю, ще 2 роки невинного держали за гратами. потім віпустили не попросив навіть  пробачення, а слідаки, прокурори судді, при своїх регаліях, зарплатах пенсіях, і так в нашому королівстві скрізь, Пам"ятаєте, в Харкові наркоманка в дтп убила 6 чоловік на зупинці, скільки років " іде слідство" і вже ось ось виправдають. В Донецьку ще до війни, сбушнік на джипі в"їхав в підземний перехід , загинуло 4 людини, сбушник і дня не був за гратами. Зеленський все робить як потрібно,У нас по іншому не можна, чому пілотом не беруть не професіоналів, або які не пройшли ВПЕК, або не мають дозволу літати на потрібному літаку, скажіть, ви знаєте краще, які мінімільні косяки не пробачаютьця пілоту, за які міттево звільнять? чим кращій очільник митниці, контрабанда його дуже великий, навіть гігантський косяк, так як і прокурорів суддів та слідаків  за їхні косяки потрібно звільнять й забирать всі регаліі, а потім дивитися є кримінал в його діях, то й садовити за грати. Всі очільники любого напрямку,  мають відповідати за свої косяки як пілот водій, так само як любий пересічний громадянин.Я так вважаю. Может это наивно, але має так бути.

Toris:
Ох, Нікол, якби ж усе просто так було, як Вам здається... Як має бути - ми прекрасно знаємо і також прагнемо цього. Я трішечки був держслужбовцем у системі, однією задньою ногою, можна сказати.

Там проблема не лише в низьких зарплатах чи в жадібності чиновників. Усе значно гірше. Великі гроші приходять до чиновника і роблять пропозицію, від якої неможливо відмовитись. Якщо чиновник відмовляється, а звільнити його немає як (і таке буває), з родиною чиновника трапляються неприємні речі, після чого він згодний працювати за зарплату і виконувати, що скажуть. А якщо й ще бонус приємний буде капати з кожної партії товару чи контрабанди - то взагалі усе супер.

У нас не працює система захисту свідків. У нас відсутня система захисту державного чиновника та його родини. У нас відсутня система захисту слідчих, силовиків та суддів. І якщо Ви думаєте, що менти будуть ловити власними грудьми кулю, призначену для Вас, то мушу дуже Вас засмутити. А нормальна правильна охорона ДУУУЖЕ дорого вартує. Та й життя під охороною практично таке, як в тюрмі.

Підсумовуючи, скажу, що проста заміна керівного складу без існування нормальних систем захисту є по суті заміною шила на мило. У Штатах судді з родинами взагалі живуть у спеціальних поселеннях, наприклад. А в нас усі захисники справедливості абсолютно ніяк не захищені, ні службами захисту тіла, ні соціальними пакетами, ні грошовим забезпеченням. Життя не захищене ні рядового, ні міністра. Тому весь цей популізм Зе-банди по відношенню до добробуту України - до пизди дверка, перепрошую за варварську мову.

Toris:
P.S. А про порядність... Товариш у мене є, він конкретно зефільнувся. То, знаючи мене, він довго не міг зрозуміти, чому я так топив за Пороха і люто гнав проти Зелемойського. Врешті решт він виправдав мій вибір моєю порядністю, мовляв, мені у голові не вкладається, що Порох однією рукою робив добро, а іншою "крав". Аргументи, що є кримінальні справи і весь рейвах проти Пороха був побудований саме на цих кримінальних справах, чомусь товариша та інших зефілів не переконують... Всі вірять у доброго татка - і ніхто навіть сраки не підійняв, щоби власноручно залюструвати яку скотиняку.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница