Обстановка в Украине.

<< < (702/790) > >>

Toris:
Цитата: Андрій 1918 от 09.07.2019, 22:25:42 pm

blob:https://www.youtube.com/ec0fe830-70ff-465b-b0a8-8601d32cd3ed

Дайте нормальне сцилочко, це не працює.

Андрій 1918:
Я недавно опанував інтернет хотів викласти зняте мною відео але умене невийшло тому лишаю спілкування

nikol1406:
Цитата: Toris от 09.07.2019, 21:04:30 pm

Андрій 1918. Таке відчуття, що сказали корупції "стой -раз-два" - і корупція щезла.

як що памьятаєте при Андропову, як за короткий час всі стали законопослушные, і менти боялись недобдеть або перебдеть, корупцію теж можно швидко подолати, та і війну завершити без капітуляцій та принижень теж можливо, не на раз два, але не пьять років.Зеленьський все добре робить, товстозадих начальніків повигнав, пройдуть виборіи в парламент, розвьяжуть йому руки, вважаю буде у нас все добре.

Toris:
Цитата: Андрій 1918 от 09.07.2019, 22:52:35 pm

Я недавно опанував інтернет хотів викласти зняте мною відео але умене невийшло тому лишаю спілкування
Я так і зрозумів, що з технологіями поки що проблеми. Не переживайте, з часом усе необхідне опануєте.

Як правильно вставляти відео з Youtube.com
http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,13447.0.html

Цитата: nikol1406 от 09.07.2019, 23:12:58 pm

як що памьятаєте при Андропову, як за короткий час всі стали законопослушные, і менти боялись недобдеть або перебдеть, корупцію теж можно швидко подолати, та і війну завершити без капітуляцій та принижень теж можливо, не на раз два, але не пьять років.Зеленьський все добре робить, товстозадих начальніків повигнав, пройдуть виборіи в парламент, розвьяжуть йому руки, вважаю буде у нас все добре.


1. При Андропові я ще до школи ходив, але пам'ятаю, що ахтунг був лютий.
2. Щоби Зе закосив під Андропова, доведеться влаштувати повну тоталітарщину. В нинішніх умовах це закінчиться дуже погано. Мабуть, простіше грохнути усіх чотирьох міліардерів, але не це ніхто не піде.
3. Нікол, а оті "товстозаді начальники" вчинили які злочини чи правопорушення, щоби їх виганяти? Чи їх вигнали просто так, без причини? Якщо без причини - то це чиновницьке свавілля з боку преЗедентиша. Якщо з причинами - то де кримінальні справи? Відчуваєте, що тут Вас персонально теж того... накохали?

подвашник:
Важное  слогаемое  коррупционных  приемов  это неверное  администрирование и  то  что при упоминании  о  коррупции не  упоминают  этот  элемент  уже  преступление ,но  журналистика  всегда  была  и  будет  подневольной , и  правильно, она  подневольна , а  мы ,  Свободны  в  мысли  слове  и  деле. Но  вот  верное  администрирование  это  все  же  удел  структур  типа  СБУ или  чего  то  над  ним  , но  не    МВС , то  серая  масса под  управленикм  п....а.

  Нам, на чию то  головную  боль , добавлю  ,что  верное  администрирование иногда должно быть  скрыто (абструкционировано) ибо  не  все  происходящее  поддается   пищеварению или  как  говорят  хранцуэы  -  се - ля - ви. 
 Так  и  подсунули  нам  этого  пиздоватого  Зельца. Трахайте....

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница