Обстановка в Украине.

<< < (700/790) > >>

Toris:
Розумієте, nikol1406, ми не віримо преЗедентишу і його команді. Допомагати бандюкам-регіоналам у  переграбунку награбованого я не маю жодного бажання. І за народ вони точно так само не думають, як і попередники.

На мою особисту думку, відбулась чергова перетасовка бізнес-колоди, от і все. До влади повним ходом повертаються москвороті (не плутати з російськомовними!) з тоталітарними методами керування. З чого радіють наші форумні зефани, не розумію...

Серго:
Нада пагаваріць.

nikol1406:
Дякую Тоris, що заговорили людьською мовою, теоретично таке можливо, але не можна у людей відбирати надію, Зеленський  лідер нової формації, він не є мажором чи бандюком, він себе створив сам, при цьому, президенство, це дуже великий тягар, він це усвідомлює, Навіщо це йому?Грошей в нього й так достатньо. Був собі веселий комік, добре жив, та за одну мить - тисячі ворогів та прклять, відра бруду в обличчя, а це геморой на все життя. Яка мета його спонукае? Вважаю дуже добра та щира - зробити Україну найкращою европейскою державою. Якось, коли бажаю оцінити незнайому людину, щоб вірішити мати з нею справи чи ні, розпитую  людей які вже мали з нею справи. та по їх відповідях приймаю рішення. Вірю щиро Зеленському, та як не бажав би розчаруватися.

Андрій 1918:
Я ззертаюсь до порохободів яживу взахідній Україні лісовій зоні но такого бардака як при порошенко я прожив 60 років такого не бачив

Toris:
Цитата: nikol1406 от 09.07.2019, 17:27:37 pm

але не можна у людей відбирати надію, Зеленський  лідер нової формації, він не є мажором чи бандюком, він себе створив сам, при цьому, президенство, це дуже великий тягар, він це усвідомлює, Навіщо це йому?Грошей в нього й так достатньо. Був собі веселий комік, добре жив, та за одну мить - тисячі ворогів та прклять, відра бруду в обличчя, а це геморой на все життя. Яка мета його спонукае? Вважаю дуже добра та щира - зробити Україну найкращою европейскою державою. Якось, коли бажаю оцінити незнайому людину, щоб вірішити мати з нею справи чи ні, розпитую  людей які вже мали з нею справи. та по їх відповідях приймаю рішення. Вірю щиро Зеленському, та як не бажав би розчаруватися.
А я Вас зараз розчарую.

nikol1406, Андрій 1918, mechanic, перегляньте, будь ласка, відео і скажіть, чи це не популізм? ПреЗедентиш веде себе не як людина, яка прагне розібратись, а як людина, яка прагне зачморити - тобто типовий передвиборчий популізм та совково-тоталітарне домінування по типу "я начальник - ти дурак". Вся ця зе-банда задає такі питання, на які неможливо відповісти просто та/або одразу ("у вас є контрабанда?", "у якій країні відпочиває?", "Ви можете його звільнити?") - що вказує на риторику знущання, а не співпраці.

http://www.youtube.com/watch?v=fxXDFzHEKEU

Вас продовжують натхненно накохувати, а ви продовжуєте надіятись на брехунів. Все те ж саме, що при попередниках, тільки вже без елементів початкової демократії, з поновленням бізнес-зв'язків з РФ та з одночасним здаванням позицій у напрямку Заходу.

Я ще міг би розповісти, як одразу після першого туру виборів до мого друга прийшли хлопці в погонах та попросили прибрати компромат з інтернету на одного з місцевих депутатів, який прогнувся під угрупування Зеломойського та під егідою волонтерства/УБД займався, м'яко кажучи, незаконними справами. А друг, між іншим, працював під анонімним ніком, правда, не старався дуже шифруватись. Його "вирахували" і прийшли на конкретну адресу, що вказує на прихватизацію "компетентних органів" бізнесовими структурами, але на цей раз вже Зелемойськими. І це сталось - повторюю - ще до другого туру, коли Зе остаточно виграв.

P.S. Подивіться відео обов'язково, перед тим, як мені щось відповідати. Якщо ви не працювали ніколи в державних структурах чи в державних підприємствах і не приймали участі у подібних збіговиськах, то покажіть це відео людям, які знають на "смак та запах", що таке публічна зустріч "вищестоящих". Вони вам усе гарненько розтлумачать.

Ніхера Зе не лідер і формація ніхера не нова. Коломойські-Амєтови-Фірташі поставили "говорящу голову" Президентом, як ото ставлять директорів підставних фірм-прокладок.

Система не змінилась і цього разу вже не зміниться самостійно.

Вас наїбали.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница