Обстановка в Украине.

<< < (699/790) > >>

подвашник:
В  моем понимании , и я  возмущался , косоватую леди Ю  посадили  просто не туда:-  в  мужскую надо  было и  она  была  б довольна... .

   CБУ , это  ответственность, но  скрыто  администрированная(?????), а в  свободное  от шныряния  время  вылизывают  свои  зеленые  яйца.

Серго:
А ми тут думали, що Зебарани нас покинули.  А виходить, сподівання були марні. Ще й про Європу. Та вже видно. Кацапи вже полізли, голови попіднімали, сміливі стали. Проспекти назад перейменовують, сбу лякають.

nikol1406:
Маючий розум, повинен як мінімум замислитись... ваші фейкові випади перепостені, в більшості взяті з кацапських ресурсів, Так хто прокацапський? Та СБУ давно потрібно вами зайнятися, в ваших випадах достатньо  сепаратитського контенту та погроз, терористичних  призивів, на держ зраду достатньо, мені не зрозуміло чому нема реакції модераторів сайту? Ми повинні не мірятись хто більший патріот, не чинити провокації, а всі свої дії спрямувати на благо України. Я так важаю... https://www.youtube.com/watch?v=Cf1L9H3vLng&fbclid=IwAR2RyXvog7RS_G73bJ7aMCnb4Vch_aDcx9yXLhfg2yZKgsrt-CgdT1cjOcc

Серго:
По всім прогнозам Зедрочери людей скоро будуть лякать не сбу, а вже фсб, чи кгб. З такими темпами русняво кацапського реваншу до такого мабуть не довго.

подвашник:
ЦРУ  сильніш.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница