Обстановка в Украине.

<< < (662/790) > >>

entuzazisten:
Цитата: nikol1406 от 11.04.2019, 20:04:13 pm

Прохання до модератора, видаліть будьласка мій профіль з форуму.

Ой лишенько !  Ой бiда , ой яка лиха година !  Та шо ж це коiться ! Ми  шо ж тепер не побачемо гелiкоптер з в двi дупи  товкаючим зусиллям ? Или " перегорел" уже ?
Ну що ж  - " отряд не заметит потери ЗЕльца " !
I нiхто нiкого не ляка . Колись однiй вумнiй дурепi пояснював , що не треба обирати " дважды не судимого " . I застерiгав , що може трапитись. Так воно так i трапилось .

Михо:
Зеленский бросил трубку во время разговора с Порошенко

https://www.youtube.com/watch?v=trRjiqxmfZM

Кацо:
Цитата: nikol1406 от 11.04.2019, 19:51:27 pm

Це не авіційній форум а партійний в якому як і в радянські часи караетьця "инакомыслие", схвалюетьця брязкання зброюю , погрози особиста образа, якщо не вистачає розуму аргументовано переконати людину, то на цю людину вішають ярлики ворога провокатора кремлівського прихвостня


Не переймайся, цей суспільний тренд швидко пройде, вже не довго залишилось

Серго:
Цитата: nikol1406 от 11.04.2019, 19:51:27 pm

Це не авіційній форум а партійний в якому як і в радянські часи караетьця "инакомыслие", схвалюетьця брязкання зброюю , погрози особиста образа, якщо не вистачає розуму аргументовано переконати людину, то на цю людину вішають ярлики ворога провокатора кремлівського прихвостня, адмін не реагує на таку поведінку і не карає за образу а підтримує, тому не бачу сенса більше брати участь у цьому форумі. P.S. Не лякайте 3 майданом, поміркуйти про схрони.

По правилам форуму дії модератора не обговорюються. Не подобається? Чи є ще претензії?
   Щиро бажаю бігти  подалі від цього ненависного форуму. Великими кроками. Хай щастить!

Серго:
Цитата: Toris от 11.04.2019, 20:05:42 pm

Цитата: nikol1406 от 11.04.2019, 20:04:13 pm

Прохання до модератора, видаліть будьласка мій профіль з форуму.
Куди ж Ви? Навіщо видалятись?

...Я засмучений... :-[


Какоє горє !

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница