Обстановка в Украине.

<< < (658/790) > >>

nikol1406:
Цитата: Серго от 10.04.2019, 21:13:00 pm

Цитата: nikol1406 от 10.04.2019, 20:25:30 pm

Цитата: Серго от 10.04.2019, 05:25:59 am

Цитата: nikol1406 от 09.04.2019, 20:18:32 pm

Цитата: Серго от 09.04.2019, 19:54:12 pm

Хто ти, nikol 1406?
Яке відношення маєш до авіації? Чому ти тут, на авіаційному форумі?

З якою метю цікавитесь?


Ти, кремлівський провокатор.
Не зрозумів питання? Ще раз питаю, яке у тебе, гнида кремлівська, відношення до авіації, що ти тут на  авіаційний форум заліз? Чи ще тобі по іншому пояснить питання?

Хто вам дав право так розмовляти з людьми, я що прийшов до вас додому,чи в гестапо, чому ви ображаете людей у яких напрямок думок не схожий з вашим, стосовно хто я такий, форуму та авіаціі, мої пращури Запроріжські козаки,  авіація моє захоплення, зареестрований на авіаційному форумі, тому що маю на це право, нікого не ображаю, вважаю себе патріотом України, і ваші випади сприймаю як особисту образу,та  вимагаю вибачень, не вам вирішувати хто патріот а хто ні й за кого кому голосувати, ми мешкаем у вільній країні.


Та, ні. Вирішувать хто патріот таки нам.
Такі як ви патріоти нам зека вже вибирали. Дякую.
Вважаю за потрібне нагадати, що ЗЕ команда фінансується і з кремля також. Його товариш в
Євролаб є співробітником ГРУ РФ. Висновок. Хто не бачить, що зеленку ставить до влади кремль - або вата і не патріот, або сліпа людина. Або агент, що видно зразу.
Ходи здоровий, nikol1406.

Це не факт, а ваша особиста думка, час всіх розсудить, а поки що майте розум гідно спілкуватись з людьми не ображаючи, людина може помилятися, це стосуєтьця і вас і інших людей, тільки це не дае право вам ображати людей, а як що таке скоїлось, майте мужність вибачетись.З повагою до усіх форумчан nikol1406.     

Toris:
Хлопці з обох сторін виборців, досить вже собачитись. Я в своєму оточенні вже побачив, що свідків Зелемойського агрументами переконати неможливо. Тут або 16% голосувальників мають знищити фізично щонайменше 30% голосувальників + прихильників "опозиції" (це натуральна громадянська війна без кремлядських фантазій), або обидві сторони мають зупинити суперечку і терпляче чекати виборів.

Думаю, що такий мій висновок можна сміливо екстраполювати на територію всієї України.

P.S. Також думаю, що Зе є козирним проектом Кремля, засобом гібридної війни, оскільки склалась унікальна ситуація, коли смерть опонента зовсім невигідна поки що чинному Президенту. Тобто чинний Президент мусить гратись в демократію до кінця і навіть охороняти опонента, незважаючи на програш виборів.

Тому зберігаємо спокій, чистимо кулемет і чекаємо виборів. Єслі шо - об'єднуємось з колишніми свідками Зе і разом печемо на Майдан-3.

nikol1406:
В любому разі спілкуватись потрібно без образ та вішання ярликів, в 14 році я голосував за Порошенка, мав великі сподівання та надії яких він не виправдав, вважаю що він мав повністю займатись покращенням країни а не своїх особистих статків, він не виправдав моїх сподівань і це головний аргумент міліонів украіньців, хіба це не зрозуміло, можливість залишитись ще на 5 років він профукав, так судячи з ваших переконань всі україньці хто так вважае кремлівськи прихвостні та провокатори чи сліпі? це ваша логіка?У мене дуже великий список претензій до Порошенка, тільки вважаю він уже в минулому, Зеленський не був в політиці і ще не на косячив і в мене на нього великі сподівання та надії в краще життя для нашої неньки України.

Variant:
Його товариш в Євролаб є співробітником ГРУ РФ.
---------------------------------------------------------------------
По-перше, хотілося  б  побачити  докази. По-друге, ГРУ  вже  дев"ять  років,  як  не  існує. Є  ГУ.   

Михо:
Кожен здоровий українець зобов'язаний голосувати за Петю. Він істинний і вірний син українського народу, а у Зе немає ні краплі української крові. За народженням єврей, а по замашках чистий кацап. І вибравши його, українці через рік-два одного разу вранці прокинуться і опиняться в Кацапстані. Зеленський спить і бачить, як би продати Україну Путіну, та дешевше. а Путін мріє знову поневолити українців, закувати в кайдани і ланцюги, начепити на них фуфайки зі скловати і змусити голодними, без екскаваторів і всякої техніки, рити новий Біломорканал одними нігтями, як при Віссаріониче, цього разу від Чопа до Анадиря. А Петро Олексійович обіцяв Крим повернути до 9 травня і багато чого ще, у що не можна не повірити. Так що, однозначно - тільки за Петра!

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница