Обстановка в Украине.

<< < (657/790) > >>

Toris:
(...От холєра, є ще тільки свідків Зелемойського не захищав) :o

entuzazisten, не хоботіться, будь ласка. :) Це люди старшого віку і вони взагалі молодці, що не голосували за вілкулів, мураєвих, бойків та тимошенків. При такому рейваху нам, "порохоботам", у будь-якому випадку (Порох/Зе) доведеться майданити і, думаю, вигідніше майданити при Зелемойських, ніж при Бойку чи подібних.

nikol1406 нікому нічого тут особливо не винен, однак я задав питання у відповідній темі, бо колись теж додумався до симетричної схеми автожира, а порадитись не було з ким: http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,5245.msg186099.html#msg186099

P.S. А nikol1406 таки романтик, я саме таким його уявляв: http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,8113.msg89900.html#msg89900

Також він за Україну: http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,9476.msg105244.html#msg105244

подвашник:
    Зеленский  спровоцировал пацанов  типа  Нац  Корпуса на  протесты.
  Похоже  на  вспышку  психоза  типа   юнге- НКВД. Вот  идиоты бля.   Весь  этот  металлолом и  дрова для  вооружения  во  все  времена в  военное  время   собирался  правдами  и   типа  неправдами.  И  этот  стиль  по  обеи  стороны воюющих сторон.  Точно  шо  ебнутые. А  если  на  частных счетах  бабки  то  то   просто  маневренный  фонд  без  коего  никак. Гос  -бабки  дороже  и ленивей.
   Какого  ХУЯ  эти   идиоты  устраивают  пляски  с  национальным  прапором!

nikol1406:
Цитата: Серго от 10.04.2019, 05:25:59 am

Цитата: nikol1406 от 09.04.2019, 20:18:32 pm

Цитата: Серго от 09.04.2019, 19:54:12 pm

Хто ти, nikol 1406?
Яке відношення маєш до авіації? Чому ти тут, на авіаційному форумі?

З якою метю цікавитесь?


Ти, кремлівський провокатор.
Не зрозумів питання? Ще раз питаю, яке у тебе, гнида кремлівська, відношення до авіації, що ти тут на  авіаційний форум заліз? Чи ще тобі по іншому пояснить питання?

Хто вам дав право так розмовляти з людьми, я що прийшов до вас додому,чи в гестапо, чому ви ображаете людей у яких напрямок думок не схожий з вашим, стосовно хто я такий, форуму та авіаціі, мої пращури Запроріжські козаки,  авіація моє захоплення, зареестрований на авіаційному форумі, тому що маю на це право, нікого не ображаю, вважаю себе патріотом України, і ваші випади сприймаю як особисту образу,та  вимагаю вибачень, не вам вирішувати хто патріот а хто ні й за кого кому голосувати, ми мешкаем у вільній країні.

Toris:
Цитата: nikol1406 от 10.04.2019, 20:25:30 pm

не вам вирішувати хто патріот а хто ні й за кого кому голосувати, ми мешкаем у вільній країні.
Поки що у вільній... Думайте, Нікол, думайте добре, за кого голосувати. Зараз ми точно у поки що відносно вільній Україні. Де будемо далі - залежить від Вас.

Серго:
Цитата: nikol1406 от 10.04.2019, 20:25:30 pm

Цитата: Серго от 10.04.2019, 05:25:59 am

Цитата: nikol1406 от 09.04.2019, 20:18:32 pm

Цитата: Серго от 09.04.2019, 19:54:12 pm

Хто ти, nikol 1406?
Яке відношення маєш до авіації? Чому ти тут, на авіаційному форумі?

З якою метю цікавитесь?


Ти, кремлівський провокатор.
Не зрозумів питання? Ще раз питаю, яке у тебе, гнида кремлівська, відношення до авіації, що ти тут на  авіаційний форум заліз? Чи ще тобі по іншому пояснить питання?

Хто вам дав право так розмовляти з людьми, я що прийшов до вас додому,чи в гестапо, чому ви ображаете людей у яких напрямок думок не схожий з вашим, стосовно хто я такий, форуму та авіаціі, мої пращури Запроріжські козаки,  авіація моє захоплення, зареестрований на авіаційному форумі, тому що маю на це право, нікого не ображаю, вважаю себе патріотом України, і ваші випади сприймаю як особисту образу,та  вимагаю вибачень, не вам вирішувати хто патріот а хто ні й за кого кому голосувати, ми мешкаем у вільній країні.


Та, ні. Вирішувать хто патріот таки нам.
Такі як ви патріоти нам зека вже вибирали. Дякую.
Вважаю за потрібне нагадати, що ЗЕ команда фінансується і з кремля також. Його товариш в
Євролаб є співробітником ГРУ РФ. Висновок. Хто не бачить, що зеленку ставить до влади кремль - або вата і не патріот, або сліпа людина. Або агент, що видно зразу.
Ходи здоровий, nikol1406.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница