Обстановка в Украине.

<< < (652/790) > >>

Kagor:
Цитата: mechanic от 09.04.2019, 10:48:15 am

Джентльмены, пожалуйста уточните конкретно:
Зеленский - он за Коломойского или за Путина...
потому, что это взаимоисключающие концепции.
Тору и скрепы уже объединили Рабинович - Бойко - Медведчук - и при нонешнем еще на свободе...
Думай-те...


Да думайте

Серго:
Цитата: командор от 09.04.2019, 11:35:07 am

Эти люди сами знают что им делать.
А вот для остальных проблема.
Необходимо срочно учить украинскую мову,а не какой-то суржик местного пошива.Уиться писать КУЕВ,а не КИЕВ для начала.
А вот с остальным сложнее.Современные лекала откованные в недрах позволят определить насколько они являются украинцами И если измерение черепа покажет хотябы 5 процентов инородца исправить череп будет сложно.
А Вы говорите голова в песок.


Правильно писати і вимовляти Київ, а не твоє Куев.
У тебе в Україні проблеми з мовою? Тобі не дають спілкуватись російською ? Тебе зачіпає український суржик?
Тоді зрозуміла твоя ненависть , командор.
Суржик, це один з діалектів мови. І не тобі давати оцінку,  якою мовою і діалектами українцям спілкуватись вдома, бо ти ненавидиш Україну і народ. Краще порозмірковуй про діалекти російської, з їхніми незрозумілими словами, не пов‘язаними з літературними, типу мокшанського діалекту, Марі-ел, та інших.
Про антропологічні заміри я знаю звідки у тебе, ця расова ненависть. Вона спадкова у всіх росіян. і у тебе. Росіяни ненавидять увесь світ. Це вони весь світ обізвали пєндосами, хохлами і тому подібними кличками.
 Своїм Куев, ти принизив не тільки мене особисто. Ти принизив столицю моєї Батьківщини. Ти принизив своїм дописом народ України. Ти принизив загиблих на майдані і усіх воїнів на фронті, які воювали, воюють і гинуть за Батьківщину . Які серцем і своїм життям боронять Україну від російського агресора.
Ось ти і показав, хто ти насправді.


Ось і зрозуміло, хто голосуватиме за ЗЕ. Таким не важливо за кого. Їм важливо проти кого. Проти незручного для любимої росії кандидата.

nikol1406:
Цитата: Серго от 09.04.2019, 06:53:47 am

Мої мінуси в кармі - це лакмусова бумажка на ватність переконань дописувачів нашого українського форуму.

Nikol1406, ваше мнєніє не альтернативне. Воно направлене проти української держави через агітацію за прокремлівського кандидата. І не треба тут прикривати антидержавну агітацію  свободою слова.

Та ви щось попутали, вся українська держава за Зеленського, дивітьця  результати першого тура віборів, та не треба вішать ярлики, хто ворог та хто прокремлівський, доведетьця відповідати за образу.

entuzazisten:
Цитата: nikol1406 от 09.04.2019, 16:19:08 pm

Цитата: Серго от 09.04.2019, 06:53:47 am

Мої мінуси в кармі - це лакмусова бумажка на ватність переконань дописувачів нашого українського форуму.

Nikol1406, ваше мнєніє не альтернативне. Воно направлене проти української держави через агітацію за прокремлівського кандидата. І не треба тут прикривати антидержавну агітацію  свободою слова.

Та ви щось попутали, вся українська держава за Зеленського, дивітьця  результати першого тура віборів, та не треба вішать ярлики, хто ворог та хто прокремлівський, доведетьця відповідати за образу.

Звернiть увагу, цей мешканець Харкiвщини ( ? ) почав погрожувати. Тiльки кацапоiди  зразу погрожують, коли програють. Бо в них " кроме мордобития никаких чудес " .
 Ти часом не з Ковшарiвки , звiдки Женя лисий ?
 I  не за клоуна вiвцi проголосували , а проти Пороха . Хоча бiльш виннi в Радi та хами на мiсцях.

Variant:
Відносно   ватного  Гордона  посміявся ;D. До  речі,  Хмельниччина  могла  б, як  на  мене,внести
вагому  частку   у   процес  об"єднання  усіх  українців.І  про  суржик  -  коли  чую  слова  "первий", "послідній"," криша", "которий  час" , мене  охоплює  неприємне  відчуття. Це  зовсім  не  діалект,  це  небажання  вчитися  і  вдосконалюватися. За  майже  30  років  можна  було б  опанувати  рідну  мову...   Зовсім  старих  людей  це  не  стосується,  але ж  чую   таку  строкатість  і  від  молоді. Я  побував   в  усіх  областях  України  і  скрізь   знаходив  спільну  мову  з  людьми. Якщо  маєш  бажання -  це  зовсім  не  складно !

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница