Обстановка в Украине.

<< < (645/790) > >>

nikol1406:
Харківщина, у нас голосували по різному, молодь в більшісті за Зеленського, бабушки, хто за бойка хто за смішка, бюджетники примусово за пороха, були такі що за юльку, одного не зрозумію, невже не ясно- ті "політики" що десятки років крали, а людям брехали, або зовсім ігнорірували, в наглу, раптово не змінятьця, саме гучне слово - це діло, Щиро вірю в Зеленського, в його розум і наполегливість, а фахівців він візьме на ключові пости. Слава нашій квітучій Україні.

serg.:
Цитата: nikol1406 от 06.04.2019, 07:15:50 am

  в його розум 

Цікаво, де ви там розум побачили ? Я бачу що він українофоб, єврей-новорос з невеликими інтелектуальними здібностями,
 і дуже схоже що наркоман

Toris:
Цитата: nikol1406 от 06.04.2019, 07:15:50 am

Щиро вірю в Зеленського, в його розум і наполегливість, а фахівців він візьме на ключові пости.
І в нас сектанти Зе такі ж наївні...

Цитата: serg. от 06.04.2019, 08:15:21 am

Я бачу що він українофоб, <...>новорос з невеликими інтелектуальними здібностями, <...>
Я теж такої думки. І прошу вас, досить вже мусолити тему злих євреїв, серед них так само різні люди трапляються, як і серед нас. Серед кіборгів ДАП зі зброєю в руках був, як мінімум, один єврей, патріот України. Усі євреї мого першого кола знайомих виїхали з України (до Німеччини, США) - і ось тепер ми маємо стадо наївних або чокнутих чиросердечних адептів Зе.

Те, що радянські євреї розумні "від природи" - то вони виживали в таких умовах, що мусили бути максимально корисними для держави, щоби залишитись на свободі та живими. Колись досліджував це питання і прийшов до висновку, "живи, як єврей, навчайся усе життя - станеш розумним та успішним". І чомусь мене зовсім не дивує національний склад нашої вищої влади та Кернес на Харківщині. :)

P.S. Біологічно я українець/білорус у пропорції 50/50, якщо що. Самоідентифікація - українець. Група крові та резус - як у європейців, антропоморфія - як в арійської раси. ;)

entuzazisten:
Что есть кто ?
https://www.youtube.com/watch?v=wTclFHmJaj4
https://www.youtube.com/watch?v=QbCY29YI0hU

serg.:
 

Цитата: serg. от 06.04.2019, 08:15:21 am

Я бачу що він українофоб, <...>новорос з невеликими інтелектуальними здібностями, <...>
Я теж такої думки. І прошу вас, досить вже мусолити тему злих євреїв,
 
[/quote].                                                                                                                                                                                Неправильно  мене зрозуміли.  Я за Гройсмана

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница