Обстановка в Украине.

<< < (641/790) > >>

nikol1406:
Цитата: Toris от 05.04.2019, 11:39:28 am

І тут пропаганда свідків Зелемойського... :-\

я так розумiю це сайт для людей  закоханих в авiацiю, не залежно вiд фаху, статi, вiку, релiгii, чи цей ресурс тiльки для порохоботiв? тодi вам мало часу залишилось, ваш алкаш пiсля другого туру накивае пьятами, як попереднiк.

Toris:
Цитата: nikol1406 от 05.04.2019, 17:38:04 pm

я так розумiю це сайт для людей  закоханих в авiацiю, не залежно вiд фаху, статi, вiку, релiгii, чи цей ресурс тiльки для порохоботiв?
Ресурс для всіх. Думаю, що можна вести нормальний діалог, однак не варто викладати пропаганду без коментарів.

Цитата: nikol1406 от 05.04.2019, 17:38:04 pm

тодi вам мало часу залишилось, ваш алкаш пiсля другого туру накивае пьятами, як попереднiк.

А ось це Ви дарма почали. Якщо, боронь, Боже, виграє Зелемойський, сюди прийде русня і зробить тут "республіку", а Ви - у будь-якому випадку - будете у них "хахлом/бандеравцем" і літати більше не будете.

Це основна причина, чому я обираю Пороха. Чудово розумію втому і злиденність країни, однак для початку країну треба вберегти і Порох має досвід у цій нелегкій справі. Тому Порох, лише Порох.

...Краще б зелеботи об'єднались з порохоботами на користь Пороха і пи3Dили зараз Бойка з Вілкулом та Шуфричем, однак, "нє судьба". >:(

Variant:
Предлагаю  не  уподобляться  некоторым соседям  и  воздержаться   от нелицеприятных  определений в  адрес  кандидатов  на  высший  государственный  пост  в  нашей  стране. Ведь  этим  мы  сами даём  основания  утверждать , что " это  один  народ" !  ;)

nikol1406:
Цитата: Toris от 04.04.2019, 13:42:32 pm

Не дарма казав мені знайомий правосек, що треба загнати до кожного мирного міста по танку і час від часу хреначити по будівлях, бо люди геть забулись і розслабились.

Нормальна людина таке напише? чи вам вiйни мало? Зеленьсий патрiот Украiни, це не бойко i не вiлкул. Все буде добре.

Серго:
Щодо мене, зовсім не порохобот. Давно критикував чинного і продовжую. Перераховувати за що саме не буду. Немає часу, та і потреби.
 Але, спілкуючись про ЗЕ, не розумію тої інфантильності електорату. Хоча, після виборів зека в гаранти, дивуватись людям вже пізно.
 Є питання зелеботам.
Чому на стадіоні? Тяга як у Піночета до розстрілів там? Чи шоумен привик до шоу і епатажу?. Чи по приколу? То як по приколу, чому не в цирку, не в басейні, або не в бані? То було б епатаж ніше...

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница