Обстановка в Украине.

<< < (223/790) > >>

Геннадий Хазан:
Знаю парней из ПС не по наслышке ...Эти фото лишнее доказательство, тому что я знаю...



Kagor:
Поповнення Ан-26
09 жовтий :D

Геннадий Хазан:
Это отремонтированный, который угнали с Крыма!

Kagor:
«УКРОБОРОНПРОМ» ПІДПИСАВ КОНТРАКТ З BARRETT FIREARMS

Представники фірми «Укрінмаш» – провідного спецекспортера Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ» – підписали контракт з Barrett Firearms. Зброю будуть постачати на потреби Служби безпеки та нацгвардії України. Строки виконання замовлення звели до мінімуму, аби солдати якнайшвидше отримали все необхідне.
Barrett Firearms – американська компанія з виробництва вогнепальної зброї, оптичних приладів та амуніції. Спеціалізація – великокаліберні снайперські гвинтівки.
Нагадаємо, раніше Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш», що займається поставками озброєння, боєприпасів та техніки спеціального призначення, підписала контракти з ATN та уклала низку угод з французькою промисловою групою Thales Group на поставку сучасного високотехнологічного військового обладнання для потреб Збройних сил України.

Morgan:
Госавиаслужба запретила полеты в Харьков, Днепропетровск и Запорожье
http://gordonua.com/news/war/Gosaviasluzhba-zapretila-polety-v-Harkov-Dnepropetrovsk-i-Zaporozhe-55909.html

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница