Украина и ЕС заключили соглашение о воздушном пространстве
preacher:
Цитата: Геннадий Хазан от 10.12.2013, 16:37:55 pm
..........обвинении меня во "всех смертных грехах", без разницы что это не грех, и тем более не смертный.
;D ;D ;D
Цитата: Andreas от 10.12.2013, 15:34:03 pm
"дипл. ставить (поставить) параф, то есть подписывать (подписать) инициалами в подтверждение предварительной договорённости, до официального подписания (международный договор, соглашение)"
То есть, на нормальном языке - завершили согласование текста и готовы к подписанию.
Где-то слышал, что полная имплементация (воплощение в рельность) займет до 2-х лет, а это:
само подписание, изменение законодательства, и собственно реформирование соответствующих структур. Время покажет.
flybas:
Цитата: Геннадий Хазан от 10.12.2013, 16:37:55 pm
"Разногласия" возникли из за необоснованных обвинений меня в непорядочности.
Банальное продолжение политики рейдерства Яковлева и иже с ним, обвинении меня во "всех смертных грехах", без разницы что это не грех, и тем более не смертный.
Например?
Faza:
Цитата: flybas от 12.12.2013, 01:18:42 am
Например?
не начинай...
Геннадий Хазан:
"Відкрите небо" з ЄС запрацює з літа 2015 року
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/611517-vidkrite-nebo-z-es-zapratsyue-z-lita-2015.html
Цитировать
З початку літньої навігації 2015 буде спрощено режим повітряного сполучення між Україною та країнами Євросоюзу, повідомила УНІАН прес-служба віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула. Будь-яка європейська авіакомпанія зможе прилітати в будь-який український аеропорт «Починаючи з літньої навігації 2015 будь-яка європейська авіакомпанія зможе прилітати в будь-який український аеропорт, так само як і українські авіакомпанії зможуть прилітати в будь-який європейський аеропорт. Це створить конкуренцію, що дозволить підвищити якість авіапослуг і знизить вартість перельотів», - цитує прес -служба Вілкула. У повідомленні наголошується, що спрощення цього режиму стало можливим завдяки парафування угоди між ЄС і Україною про спільний авіаційний простір та про «Відкрите небо» у Вільнюсі на саміті Східного партнерства. «Приєднання України до цього проекту фактично створить додаткові можливості для відкриття рейсів на нових напрямках як для українських, так і зарубіжних авіакомпаній. Це і є практична євроінтеграція України», - цитує прес-служба віце-прем'єра. Прес-служба також нагадала, що завдяки модернізації авіаційної сфери України отримала першу категорію безпеки Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA) , що дозволить українським авіаперевізникам розширити географію польотів до США , а також спростить процедуру отримання прав на польоти в Канаду , Австралію і Японію. Як повідомляв УНІАН, з 1 грудня 2013 набула чинності Угода про співробітництво щодо цивільної глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) між ЄС та Україною. Відповідно до Угоди Україна отримує можливість залучатися до програм розробки, розгортання та застосування європейської супутникової системи Galileo. 27 листопада в Брюсселі віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та віце-президент Єврокомісії - єврокомісар з питань промисловості та підприємництва Антоніо Таяні підписали Спільну заяву про старт проекту ЕГНОС . У його рамках передбачено виділення Єврокомісією технічної допомоги в розмірі 5 млн євро для підвищення якості супутникової навігації на території України. Передбачається, що на ці кошти будуть придбані три станції RIMS - базові станції моніторингу , що визначають координати кожного супутника диференціальної корекції , а також здійснюють безперервне стеження за всіма супутниками NAVSTAR і ГЛОНАСС.
Більше читайте тут: [url]http://www.unian.ua/news/611517-vidkrite-nebo-z-es-zapratsyue-z-lita-2015.html[/url]
preacher:
Цитата: flybas от 12.12.2013, 01:18:42 am
Цитата: Геннадий Хазан от 10.12.2013, 16:37:55 pm
"Разногласия" возникли из за необоснованных обвинений меня в непорядочности.
Банальное продолжение политики рейдерства Яковлева и иже с ним, обвинении меня во "всех смертных грехах", без разницы что это не грех, и тем более не смертный.
Например?
Там за ментальностью отрицания скорее проглядываются стереотипы восточного соседа. В большинстве выпадов по отношению к Украине сквозит радикальным отрицанием того, что здесь что-либо могут сделать или решить без них.
-
Все-таки вернусь к подписанию, поскольку Геннадий скорее прав, чем не прав, ведь подписание все же состоялось. Попробую в общих чертах обрисовать ситуацию, не претендуя на истину в последней инстанции.
При подписании межгосударственных соглашений, формируется группа по подготовке текста соглашения. После того как текст подготовлен, его подписывает представитель органов власти ответственный за подготовку соглашения, это и есть парафирование. Затем выполняются условия которые должны предшествовать подписанию, оговоренные сторонами заранее. После этого следует подписание премьером или президентом, с возможной ратификацией в ВР, и далее имплементация. В данном случае на все, про все - 2 года.
Навигация