Сторінки історії. Хто ми є.

<< < (23/24) > >>

preacher:
До вищезгаданого треба додати що казахський поет Сулейменов, прочитавши "Слово о полку Игореве" знайшов там велуку кількість тюркізмів, тобто слів з язиків тюркомовних народів.
Тобто прекручиний язик русичів Київської Русі з додаванням великої кількості тюркізмів, - це і є російська мова.

Toris:
Цікавий екскурс з 1980-х по теперішній час.

Тарас Стецьків: Ми запросили Кучму до себе — типу посидіти, випити, погомоніти

http://hvylya.net/interview/politics2/taras-stetskiv-mi-zaprosili-kuchmu-do-sebe-tipu-posiditi-vipiti-pogomoniti.html

preacher:
Цікаві факти:
1. Найперша Конституція в світі була створена українцем Пилипом Орликом. 5 квітня 1710 його обрали гетьманом запорізького війська. У цей же день ним було оголошено «Конституцію прав і свобод війська Запорізького». У США Конституцію прийняли в 1787 р., у Франції та Польщі тільки в 1791 році.

2. В 1934 році в Парижі на конкурсі краси мов українська мова зайняла третє місце після французької та перської за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура речень. Мелодійність же української визнана другою найгарнішою серед мов світу, після італійської.

3. Українська мова є однією з найпоширеніших мов в світі (фахівці розрізняють близько 7000 мов ) і за кількістю носіїв займає 26-те місце. Також вона є другою за поширеністю серед мов слов’янського походження після російської. Але, вважається, що російська мова штучна і НЕ слов’янська, тому українська найпоширеніша серед слов’янських мов. На території України більше 32 мільйонів осіб вільно спілкуються українською мовою.

4. З точки зору лексики найближчими до української мови є білоруська (84%) і польська (70%) мови.

mechanic:
є так версія
Що таке Переяславська угода і чому вона проіснувала лише 2,5 роки
http://socportal.info/2017/01/19/shho-take-pereyaslavs-ka-ugoda-i-chomu-vona-proisnuvala-lishe-2-5-roki.html


preacher:
З часів Петра-І, який якимсь дивним чином перетворився з князя Московського князівства на царя россії, стало модою переписувати всі істричні документи, а особливо ті що стосувались України. Звісно оригінали документів знищувались. Ця мода не перестала бути актуальною і понині.
Тому свідотства про історію України краще шукати в музейних сховищах та архівах Європи, Британії, Північної Америки і інших країн.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница