Разбился самолет Президента Польши.

<< < (192/233) > >>

Toris:
Цитата: Кацо от 20.04.2016, 00:44:41 am

Текст стоит почитать на предмет как тонко подменили слово "не виключають" в тексте на "припускають" в заголовке - а эти два слова согласитесь несут немного разный смысл...
...Колись, вивчаючи Біблію, краєм торкнувся теми збереження біблійних текстів (Тора), коментарів (Талмуд) і традицій євреями, котрі були розсіяні серед інших народів. Так ось, у єврейських переписувачів була традиція цитувати джерела ТОЧНО і вказувати джерело, звідки взята цитата, автора джерела і власне ім'я. Оскільки в них слово чоловіка мало вагу, то мудреці та переписувачі дуже добре зважували, коли щось говорили чи переписували; кожен дорожив власною репутацією і відповідав за власні слова, а якщо когось цитував, то обов'язково вказував, КОГО цитував, знімаючи з себе відповідальність за можливу помилку.

Такий собі механізм правдивої інформації.

...А як розібратись у сучасному медіапросторі, як відрізнити чоловіка від журнашлюшки - не знаю... Грають словами так, що мене аж ковбасить...

подвашник:
   Ставить соображение о слове в первую очередь ,  знание  и смысл  его,  в
следующие.
  Знаний, как дерьма на дне океана,  манипулировать ими  дэбилизм.

Ankor:
http://hvylya.net/analytics/politics/shest-let-konspirologii-posle-gibeli-prezidenta-kachinskogo-pod-smolenskom.html Прочтите эту статью.

entuzazisten:
Старательно избегается ответ на вопрос- почему не вернули останки самолёта в Польшу ?
Этой статье можно было бы поверить в 2010 , ..11,..12..13 году. Но с 2014 года уже вряд-ли!
Цель этой информации мягко " отвести от глиссады" курс расследования катастрофы.

Ankor:
Лукавите!
В статье конкретно сказано, что обломки самолёта "...смоленские аборигены растащили на металлолом" - об этом уже писали и на этом форуме.
А расследование давным-давно закончено, и всё, что заявляют сейчас поляки - жалкие фейковые вбросы.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница