Разбился самолет Президента Польши.

<< < (205/233) > >>

Ankor:
Да, Toris, пожалуй Вы правы.
К "ольгинским" дебилов не берут. Там серьёзный профотбор.

RSM:
Цитата: Toris от 27.04.2016, 16:05:57 pm

Щоби туман, навіть штучний, стабільно утримувався, необхідні відповідні природні умови, в яких він може виникнути самостійно. Якщо ми вже тримаємось версії штатного пожежного Ил-76, то також маємо притримуватись офіційної метеоінфи про вітер, що рубає Вашу "пожежну" версію під самий корінь.

Цитата: Toris от 27.04.2016, 19:30:46 pm

Я 4 семестри курсу фізики в технічному вузі пройшов, однак специфічні авіаційні явища не вивчав.
4 семестри? Мабуть не в коня був корм.
Ви знаходитесь на авіаційному форумі, тому як що не маєте поняття про "авіаційні явища", то ЩО ВИ ПЕРЕВІРЕТЕ????
Як що Вас засмучує "метеоінфа про вітер", спочатку вивчіть геометрію, та накресліть, як буде рухатись спутний слідg під двома кутами. Потім вивчіть розподілення вітру по висоті, та врахуйте, що підстилаючею поверхньою був яр.
А потім зрозумійте, що в Ил-76, рахувати вміли краще, ніж Ви вивчали "коміняцькі ідеї". Тому поправку на швидкість вітру знали досконально.
P.S.: Я безкоштовних уроків не даю. Бо знову буде не в коня корм.

RSM:
Цитата: Ankor от 27.04.2016, 20:14:04 pm

Да, Toris, пожалуй Вы правы.
К "ольгинским" дебилов не берут. Там серьёзный профотбор.

Александра, угомонитесь. Лично мне понятно, ПОЧЕМУ Вы сменили не только регистрацию на форуме, но и сексуальную ориентацию. А может ориентация, просто сейчас стала болеет заметной, когда в Ваших постах исчезли смайлики?

Toris:
Цитата: RSM от 27.04.2016, 20:57:42 pm

Ви знаходитесь на авіаційному форумі, тому як що не маєте поняття про "авіаційні явища", то ЩО ВИ ПЕРЕВІРЕТЕ????
Поняття маю, моментами навіть нефігові. :) Ви трошки погарячкували і неправильно розтлумачили мою фразу "специфічні авіаційні явища не вивчав". "Вивчати" в контексті вузу означає системне вивчення одного і того ж явища в різних дисциплінах. Такого вивчення авіації я не мав. Що, однак, не стало на заваді самостійному ознайомленню з деякими підручниками, по котрих навчають в авіаційних вузах. Так що будьте певні, розберусь, якщо будете старанно викладати ваші обрахунки ось тут.

Цитата: RSM от 27.04.2016, 20:57:42 pm

Як що Вас засмучує "метеоінфа про вітер", спочатку вивчіть геометрію, та накресліть, як буде рухатись спутний слідg під двома кутами. Потім вивчіть розподілення вітру по висоті, та врахуйте, що підстилаючею поверхньою був яр.
Строго говорячи, тут доречніша стереометрія та складення векторів у тривимірному просторі. Однак за годину пам"ять про супутний слід буде десь далеко. Або Ил-76 мав би загинути у власних супутніх слідах після трьох своїх проходів. :)

Цитата: RSM от 27.04.2016, 20:57:42 pm

А потім зрозумійте, що в Ил-76, рахувати вміли краще, ніж Ви вивчали "коміняцькі ідеї". Тому поправку на швидкість вітру знали досконально.
Щиро вірю!

Цитата: RSM от 27.04.2016, 20:57:42 pm

P.S.: Я безкоштовних уроків не даю. Бо знову буде не в коня корм.
Та годі Вам, я такий кінь з яйцями, що будь-який корм здужаю. Або знайду кому зкормити. :) Та й не уроків від Вас прошу, а власну думку з фізичними викладками.

З нетерпінням чекаємо на сторінках форуму теорію бойового туману!

P.S. І куди це preacher подівся? Ніхто не знає?

RSM:
Цитата: Toris от 27.04.2016, 21:36:06 pm

Однак за годину пам"ять про супутний слід буде десь далеко. Або Ил-76 мав би загинути у власних супутніх слідах після трьох своїх проходів. :)

Перестаньте уподоблятись Олександрі :D, як що, Ви дійсно серьозна людина. Перечитайте мої пости, та не несіть несунітницю.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница