Разбился самолет Президента Польши.

<< < (204/233) > >>

RSM:
Цитата: Ankor от 26.04.2016, 12:15:23 pm

Для RSM и его единомышленников
Вы утверждаете, что вас давно знают на этом форуме, но ещё никому не приходило в голову разоблачать вашу бредятину. Я попытаюсь это сделать. Возьмём хотя бы ваш пост #1002.
1. С чего вы взяли, что Ил-76, ушедший на запасной Внуково, за час до появления Ту-154 на посадочной прямой, был пожарником?
Даю справку. Ил-76МД №78817 входит в состав госавиакомпании "224 лётный отряд", самолёты которой базируются на аэр. Мигалово. Самолёты этого отряда обеспечивают в основном перевозки в интересах Управления делами Президента Рф. В частности, эти с-ты перевозят автомобильные кортежи первых лиц. Именно эту задачу и выполнял экипаж Ил-76 №78817 - перевозил в Смоленск автомобильный кортеж польской делегации.
Итак, одна ваша ложь разоблачена.
2. Если бы даже всё было так, как вы живописуете, то предлагаю решить простую задачу.
Условия задачи:
посадочные курсы ВПП смоленского аэродрома 259 х 79 градусов; средний ветер на аэродроме в то утро 130 град., 3 м/с, т.е. около 50 град. к полосе.
А теперь определите, где окажется массив водяной пыли, образующей по вашему мнению туман на посадочной прямой после прохода Ил-76 за час до появления Ту-154 (кстати, зачем ему проходить четыре (!) раза, если он способен освободиться от воды за один проход). По моим подсчётам вся эта муть ушла бы на север на расстояние не менее 8 км от аэродрома. Что скажете?
Про берёзу вы, великий "прочнист и аэродинамик", лучше бы не писали вообще.
 А вот "... длительный прогрев воздуха разогретыми в двигателях Ил-76 парами воды" - шедевр, достойный соискания Нобелевской премии.
Так что, валили бы вы лучше с этого форума и не морочили людям голову.

Я же просил тебя, быть вежливее. Иначе, смайликолюбивый, на твоём лбу вырисуется
Цитата: Ankor

квадратный трёхчлен.

Пожарный Ил-76 МЧС рашки, утюжил глиссаду, непосредственно, перед посадкой Ту-154.
Уважаемая Александра  :D, может хватит тупить? Нужен был туман, а не "слив" воды за один раз.

Toris:
RSM, мушу вмішатись, бо вже не витримую. :) Про всяк випадок скажу, що не довіряю жодним заявам РФ і у версію РФ також не вірю.

Щоби туман, навіть штучний, стабільно утримувався, необхідні відповідні природні умови, в яких він може виникнути самостійно. Якщо ми вже тримаємось версії штатного пожежного Ил-76, то також маємо притримуватись офіційної метеоінфи про вітер, що рубає Вашу "пожежну" версію під самий корінь.

Та й сумніваюсь я, що в тумані є необхідна кількість води, достатня для поглинання енергії палива, щоби аж потужність суттєво впала. Туман тієї місцевості двигуни здатні "переварити" дуже швидко (скільки кг повітря всмоктують двигуни того літака?).

Маю кращу версію: під кожну берізку поставили парогенератори, тому туман чи дим ніяким вітром не міг розвіятись. Під покривом туману/диму обстрілювали двигуни якоюсь речовиною, котра виконала свою роботу і "задушила" двигуни. Окрім того, пілотів підсліплювали короткими імпульсами лазерів в пакетах частотою тета-ритмів головного мозку, через що на пілотів напав тупняк.

Втім, не виключаю, що в офіційному висновку РФ може бути абсолютна правда.

RSM:
Цитата: Toris от 27.04.2016, 16:05:57 pm

RSM, мушу вмішатись, бо вже не витримую. :) Про всяк випадок скажу, що не довіряю жодним заявам РФ і у версію РФ також не вірю.

Щоби туман, навіть штучний, стабільно утримувався, необхідні відповідні природні умови, в яких він може виникнути самостійно. Якщо ми вже тримаємось версії штатного пожежного Ил-76, то також маємо притримуватись офіційної метеоінфи про вітер, що рубає Вашу "пожежну" версію під самий корінь.

Та й сумніваюсь я, що в тумані є необхідна кількість води, достатня для поглинання енергії палива, щоби аж потужність суттєво впала. Туман тієї місцевості двигуни здатні "переварити" дуже швидко (скільки кг повітря всмоктують двигуни того літака?).

Маю кращу версію: під кожну берізку поставили парогенератори, тому туман чи дим ніяким вітром не міг розвіятись. Під покривом туману/диму обстрілювали двигуни якоюсь речовиною, котра виконала свою роботу і "задушила" двигуни. Окрім того, пілотів підсліплювали короткими імпульсами лазерів в пакетах частотою тета-ритмів головного мозку, через що на пілотів напав тупняк.

Втім, не виключаю, що в офіційному висновку РФ може бути абсолютна правда.

А Вас вірити, ніхто і не зобовьязує. Ви візьміть довідники, та подивіться, скільки тримається спутний слід від Ил-76. Потім розрахуйте, на скільки падає під*ємна сила, потім на скільки менше кисню, змішаного з згорівшим паливом Ил-76, потім додайте привищення кута глісади, потім висоту врагу, і ТІЛЬКИ потім робіть висновки.
І збіг всіх цих обставин - проста випадковість!!!!???
В авіації, можна змінити ОДНОЧАСНО на декілька процентів кожну з характеристик і отримати 100% катастрофу.
Ще додайте відсутність на картах висоти оврагу, змогу пересування на автомобілі ближнього привіду по дорозі.... Чи не забагато випадковостей ОДНОЧАСНО?
І в таких умовах, Вам ДОЗВОЛЯЮТЬ! сідати, з умовою знизитись, на 10 метрів нижче злітної смуги.
 Чи може мені самому, зробити для Вас розрахунки, бо Ви не в змозі?

Ankor:
Торису, Кацо и другим адекватным пользователям

Хочу предупредить вас, что этот клоун с погонялом RSM не такой уж идиот, каким хочет казаться. Гнать всякую ахинею и таким образом будоражить народ - это тактика всех "ольгинских". Так что не обращайте внимания на вбросы его г...на на вентилятор.

Toris:
Цитата: RSM от 27.04.2016, 17:53:59 pm

А Вас вірити, ніхто і не зобовьязує. Ви візьміть довідники, та подивіться, <...>
 Чи може мені самому, зробити для Вас розрахунки, бо Ви не в змозі?

Чесно говорячи, не в змозі. Був би дуже вдячний, якби Ви провели розрахунки та виклали їх тут. 4 семестри курсу фізики в технічному вузі я пройшов, однак специфічні авіаційні явища не вивчав. Тому розрахунки виконуйте старанно та педантично, щоби я міг їх перевірити.

Цитата: Ankor от 27.04.2016, 18:03:19 pm

Торису, Кацо и другим адекватным пользователям

Хочу предупредить вас, что этот клоун с погонялом RSM не такой уж идиот, каким хочет казаться.

Гнать всякую ахинею и таким образом будоражить народ - это тактика всех "ольгинских". Так что не обращайте внимания на вбросы его г...на на вентилятор.
Та на приймайте так це все до серця. Змолоду я щиро вірив у комуняцькі ідеї - і що воно виявилось насправді з того всього? Хай йому грець!

RSM не "ольгінський", а "вброси" особисто мене трохи розважають від повсякдення, такий собі елемент ентропії в зараціоналізованому розпорядку дня. :)

Найфеєричніші "вброси" я знайшов ось в цій темі:

Кастинг на вакансию организатора службы санитарного аэротакси в Украине
http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,5726.0.html

Ось де чоловік мав і час, і натхнення! Читав запоєм, захлинаючись! :)
Ідей чоловік нахапався класних, однак недоліки виховання зіпсували геть усе і на виході отримали комедію.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница