Подготовка персонала

<< < (132/159) > >>

Letum:
Цитата: феодот от 05.12.2014, 10:20:58 am

Вопрос по КЛА НАУ. Сын на первом курсе,на бюджете. Рассказывает,даже убеждает меня,что без бабла некоторые предметы сдать невозможно.лично я к взяткам отношусь крайне негативно,хотя когда другого выхода нет приходиться"выдавать".может кто прояснит,это психоз у первокурсников или реалии сегодняшнего обучения и по другому просто не получиться?очень бы не хотелось начинать с этого дерьма.

Это всё нервы. Любой предмет можно сдать самостоятельно, просто надо не пропускать занятия и учить билеты. Система образования с годами практически не поменялась. Если же есть преподы кто тупо требует деньги, то таких надо брать измором - учить и ходить сдавать. Оценку в 3-4 балла абсолютно реально получить даже у таки. Удачи на сессии!)

Серго:
"У каждого пьяницы и каждого ленивца на всё есть оправдание"(с)
Коли курсанти учать і є знання - здають сесію без проблем.А коли є свої "проблемки",то підключають батьків з грошима.
А серед екзаменаторів є різні люди.Наприклад,знаю декількох,які принципово не беруть,а заставляють вивчить.

тато:
А у WSOSP про хабарі за екзамен навіть не можна уявити. як я зрозумів щоб щось перездати платиться офіційно в касу.

Серго:
А у WSOSP про хабарі за екзамен навіть не можна уявити.
-------------------------------------------------------------
Близько 95% злочинів роблять від відчуття безкарності.Хабарі беруть - бо не бояться.На все тільки ваша воля.Тільки воля курсантів і батьків може злякати хабарників.Боріться.Посадіть когось.Створіть гучний прицидент.Коли курсанти пишуть скаргу на начальство КЛА НАУ в так званий "антикорупційний комітет" ,то хай не бояться ставить підписи під скаргою.Бо потім та скарга вертається ,як анонімка тому ж хабарнику для розслідування.
Тільки ваша боротьба зробить можливість з гордістю викладувать фото наші,а не іноземні.Ніхто вам за вас не зробить добре.

тато:
Причин такого стану в нашій освіті є багато. Одна з них - це поки буде попит на випускників вузів з дипломом, але без освіти, то буде й така пропозиція.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница