Зник Ан-28 в Букаву 10.09.2022

(1/3) > >>

kursantik:
Вітаю
10.09.2022 вилетівши з Букаву на Касесе зник Ан-28, КВС Стежар Володимир Ілліч, 2П Кічкімет Олег, також з ними був лодмастер. Везли продукти. В 13.50 місцевого вилетіли, там мали бути в 14.45. Була доповідь Букаву вежі про 5 миль і взяття курсу на Касесе. Лодмастеру дзвонили, гудок був, але без відповіді. ELT не увімкнув, бо жосткі посадки провокують його спрацювання. Військова обстановка в Касесе нормальна. Літак бачили крайній раз в Лулінгу в 14.22. Погодні умови по маршруту були складні, були грози, а місцевість там гірська. В Лулінгу вони пійшли, щоб оминути грозу. Загрузка була 2000кг, палива було 800л. Він був легким. Ми з Іллічом літали з повними баками і загрузкою 2500кг і літак летів.
Колеги, для мене Стежар Володимир Ілліч- другий батько, справжній наставник. І, якби не війна в нашій країні, то в цьому польоті був би я. Можливо хтось із вас зараз в Букаву, можливо хтось має знайомих там зараз. Треба їх знайти. Прикріпляю фото погоди та мапи регіону.
З повагою,
Андрій Михайлов

ivalent:
Есть новости? Кто техник?

kursantik:
Цитата: ivalent от 14.09.2022, 11:01:40 am

Есть новости? Кто техник?



Сьогодні другий день пошукової операції, поки не можуть розпочати пошук через погоду. Технік Люстибер Олександр. Ілліч мені крайній раз дзвонив в п‘ятницю, якраз показав завантаження літака. Він тоді якраз облітав літак після тривалої стоянки і сказав, що технічний стан нормальний.

ivalent:
Ждём...

ivalent:

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница