Беспилотники в Украине

<< < (4/6) > >>

Андрей-пилот:
На первом фото в центре, случайно не Турчинов?

петро нестеров:
меня больше всего удивило- непрофесиональный запуск модели "с разбега", просто повезло ,что не споткнулся и не воткнул в землю.

Toris:
Цитата: петро нестеров от 26.01.2016, 20:18:09 pm

меня больше всего удивило- непрофесиональный запуск модели "с разбега", просто повезло ,что не споткнулся и не воткнул в землю.
Тестування безкатапультного старту на випадок відсутності катапульти під час операції. Тестування вдале.

Цитата: Андрей-пилот от 26.01.2016, 20:09:50 pm

На первом фото в центре, случайно не Турчинов?
На шостому фото інший ракурс. Схожий на "кривавого пастора", але якийсь дуже добрий. :) І на відео хода, як в старшої людини. Не Турчинов.

Колеги, я вже давно собі думаю, чому так жужжать літалки з електродвигунами? Це "жжж" пояснюється особливостями аеродинаміки гвинтів чи є вібрацією електродвигунів, переданою на конструкцію, як в станках з ЧПУ на крокових двигунах?

петро нестеров:
я о том , что "метнуть " модель легче стоя на месте, чем бежа с поднятыми руками и грузом габаритным, говорю как моделист со стажем

Kagor:
БПЛА "Spectator"  має такі тактико-технічні характеристики:

• Розмах крил – 3 000 мм
• Довжина – 1295 мм
• Максимальна злітна вага – 5,5 кг (корисне навантаження – 1,5 кг)
• Тривалість польоту – до 2 годин
• Швидкість – від 40 до 120 км/год

Ще однією перевагою українського безпілотника є те, що він запускається з руки. Крім того, він впевнено працює за умов технічної протидії, а після завершення бойового завдання опускається на парашуті.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница