Політ жука

<< < (2/2)

Toris:
Цитата: neno-sp от 22.11.2020, 17:33:16 pm

У нас тут неподалеку  "тлел" МастерОгонь <...> Вы, милейший из соседней палаты или это новая реинкарнация известного здесь пациента?
Це різні люди, швидше за все. Або спроба прикрити контрастом серйозне не-наукове несерйозним не-науковим.

А ненормальність... Вибори Президента України 2019 року показали справжній відсоток неадекватності населення. Вони взагалі ні тарілок з пензлів не будують, ні універсальних теорій не придумують... Лише мріють про халявну цицьку та повну деградацію.

Так що у нас тут ще непогано. :)

Евгений:
Toris:
Цитировать

Ви не ображайтесь на мене, я просто старався натякнути на те, що з таким підходом Вам грошей не дадуть
          Моєю улюбленою книгою є «Майстер і Маргарита». Там є цікава фраза, яка має стосунок до Вашого твердження: «Ніколи не проси у сильного – самі дадуть!» Я не прошу грошей. Хай самі роблять. Я можу лише підказати що і як треба робити. Все інше – справа партнерської домовленості.
          Стосовно експертиз. Не треба робити експертизи моїй теорії. Перш ніж виготовляти щось серйозне слід виготовити найпростішу платформу Гребінникова  вагою скажімо в 2 - 3 кг і покласти її на ваги. Зменшиться вага, чи ні – ось і вся експертиза – набагато дешевше ніж наймати експертів.
          Стосовно експертів виникає питання: «А судді хто»? Хто з них побудував літаючу тарілку? Ба навіть гірше: хто з них може дати відповідь на питання: в наслідок якого фізичного процесу виникає гравітація? Я про таких не чув – всі вважають гравітацію якоюсь чарівною властивістю матерії (чарівники, а не експерти). От Ньютон чесно казав, що не знає як вона виникає і підвів підсумок своїй теорії: «А гіпотез я не вигадую»… Саме такою гіпотезою є моя теорія. Експертом міг би бути В. Шаубергер – біолог за освітою, який будував літаючу тарілку в гітлерівській «шаражці».
          Якщо Вам «зайшла» теорія про меч-рибу, то він стверджував, що імплозія виникає на лобовій поверхні всіх риб. Проблема полягає в тому, що він першим в техніці застосував слово «імплозія», але не зміг розтлумачити людям, що ж це воно таке є? Моя робота розтлумачує цей термін і розпочинається з опису двох експериментів. В повітрі зменшилася вага моделі на 28% від тяглової сили двигуна. Можливо Ви прочитали про експеримент під водою. В ньому на лобовій поверхні підводної моделі (аналогом була меч-риба) замість сили лобового опору виникла сила тяги. В результаті швидкість моделі збільшилася на 11%. Бачили б ви ту модель (вона і досі лежить в чемодані і я наводив її фото). Її гвинт обертався зі швидкістю не більше двох обертів за секунду. Тож 11% за такої швидкості гвинта це – не аби який результат.
Цитировать

...серйозні прогалини у знанні Вами сучасних теорій, котрі необхідні хоча би для демонстрації Вами відмінностей Ваших технологій від існуючих ЛА.
           Про які сучасні теорії ви ведете річ? Теорій безліч. А от проривних експериментів не спостерігається (особливо в авіації). Останній, із відомих мені, – конвертор Годіна-Рощіна, - невдале намагання повторити генератор Серла.  Перший їх експеримент вдався лише частково, а другий – провалився. Вони чесно зізнаються, що їм невідома сама сутність фізичного процесу. Тобто експеримент і деякий результат є, а теорії - нема. Тож яких теоретиків ви можете порадити. За моєю теорією антигравітація виникає над авіаційним крилом – процес складний і утаємничений внаслідок декількох постулатів аеродинаміки (тверджень, які протирічать ходу реальних фізичних процесів). А от гравітація для авіації є цілковитою тайною. Єдине «досягнення» авіації в цьому напрямку відомо тільки в випадках падіння літака під дією гравітаційного тяжіння Землі, що й відбулося нещодавно під Чугуєвом.

Цитировать

Гази у космосі розширюються нескінченно, що спростовує Ваше припущення про молекулярну гравітацію щонайменше у випадку молекул газу.
          Ви повторюєте черговий постулат матеріалістів (твердження, що не має доказів). Саме з цього питання я починав свою роботу приблизно 23 роки тому. На підставі закону Бернуллі - закону збереження енергії в гідродинаміці (1)  я прийшов до протилежного висновку. Спробуйте спростувати:
Уявіть космічний корабель в космосі в якому пробило діру і повітря витікає в космос. Потенційна енергія квазінерухомого повітря (статичний тиск) повністю перетворюється в енергію динамічного напору потоку, який витікає із корабля (2) Аби не переходити до математики уявних чисел, як то робить сучасна математика, запишемо у спрощеному вигляді (3).
upload image

В цій формулі h – висота стовпчика ртуті 760 мм. Ця висота дуже швидко зменшується аж до нуля. А це означає, що швидкість руху повітря  також зменшується від якоїсь максимальної швидкості до нуля. Тобто потік витікає з від’ємним прискоренням. Виникають три питання:
- яка сила сповільнює потік;
-як далеко від корабля при сповільненому русі улетять молекули повітря і чи зупиняться вони;
- якою може бути величина прискорення з яким вони гальмуються?
На перше питання відповідь дає знак мінус. Потік сповільнюється за рахунок сили гравітаційного тяжіння між молекулами повітря. На друге питання дає відповідь будь яка комета, а я розглядав конкретну комету Галлея. Потік сонячного вітру бомбардує її поверхню зі швидкістю 800 км/сек. Уламки відлітають від неї, але гальмуються і на відстані 100000 км зупиняються, утворюючи голову комети. Можете легко порахувати величину прискорення гравітаційної взаємодії між атомами сонячного вітру. Вас ця величина вразить 9410 м/сек2 (вихідні дані для цих розрахунків вказувалися на мал. 19, які адміністрація форуму видалила; сподіваюсь Ви про це пам’ятаєте).
upload image

          Ви , як і я - людина віруюча, але повірили казкам, які нам вдовбичували в голову атеїстичні матеріалісти. Не можна вірити в бога і бути матеріалістом. Згадайте фразу із Біблії: «Навіщо ви звертаєтесь до астрологов і гадалок? Краще спитайте у каменю, що лежить при дорозі; може він вам надасть відповідь? Тобто камінь, чи зірка у астрологів (одним словом матерія) енергією не володіють енергією володіє фізичний вакуум між молекулами матерії - ефір. З цього приводу існує єврейський жарт: «Ти або хрестик зніми, або штани підтягни».
          А на Землі? Ми з вами довго обговорювали кавітаційну бульку у воді та її аналог у повітрі – кулькову блискавку, що виникає за крилами літака при виході з піке. Тому не буду повторюватися.
          І прошу не ображатися, що нагадую питання стосовно жука: шо це за «шипи» стирчать на фото 3. Доки Ви не надасте відповідь на це питання можете мені не розповідати про досягнення сучасної авіації. Вони бляклі в порівнянні з жуком, ефективність якого в три рази вище, ніж у будь якого сучасного літака.


Евгений:
Цитата: neno-sp от 22.11.2020, 17:33:16 pm

У нас тут неподалеку  "тлел" МастерОгонь ...


Перетікання повітря в вакуум.

          Мої перші публікації на цю тему відбувалися років 20 тому. Напевне ніхто їх вже не пам’ятає. Тож дехто з молодих людей вважають що я – божевільний. Це – від того, що вони не володіють інформацією, яку я намагаюсь донести. Навіть стаття «Квантова теорія гравітації, або фізика для літаючої тарілки» на 140 сторінок це - скорочена версія теорії.
Щойно я на підставі закону Бернуллі навів доказ, що повітря, яке витікає з космічного корабля в космосі рухається сповільнено і зупиняється. А щоб Вам не здалося, що фізика на цьому закінчується, то  розглянемо ще одну тайну закону Бернуллі яку від Вас на уроках з аеродинаміки приховували або з неосвіченості, або й гірше – бо викладали брехню.
upload image

          Після того, як було написано формулу (2) математик на уроці сказав би: «В формулі 2а скоротимо «ρ» - щільність повітря, а потім написав би формулу (3). З точки зору математики – все правильно, а з точки зору фізики ця непрокоментована дія породила в гідродинаміці брехню. Пересування матерії під дією сили тяжіння, не залежить від маси матерії. Ось, що стверджує закон Бернуллі – через формули (2а) та (3). І це підтверджує фізика твердих тіл,  але не гідродинаміка. Вона не передбачає утворення вакуумної зони. І такі явища, як кавітаційна булька та кулькова блискавка стають таємницею.

          Повернемося до космічного корабля, із якого витекло повітря. Енергетично розріджений простір біля  корабля всмоктує молекули назад. Звісно ж Вам потрібен доказ. Звернемося до комети Хартлі-2, наведеній в моїй роботі «Четвертий – G спосіб». Уламки від бомбардування сонячним вітром повертаються до комети, утворюючи навколо неї космічний смерч. Він обертається навколо комети з другою космічною швидкістю. Цей смерч утворюється під дією енергетично розрідженої зони ефіру за кометою. Зону не видно і на малюнку вона означена блакитним кольором. Я цю зону називаю каверною.
быстрый фотошоп онлайн - бесплатно

           Розглянемо дію каверни на прикладі комети Галлея на наступному малюнку. Тут каверну теж не видно; на малюнку в центрі вона означена кривою К. Внаслідок бомбардування сонячним вітром на денній поверхні комети утворюються вибухоподібні утворення, які називають джетами (мал. ліворуч). Уламки розлітаються у просторі. Високошвидкісні уламки утворять голову комети. Менш швидкісні під всмоктувальною дією каверни гальмуються, зупиняються на межі світла та темряви і починають рух у зворотному напрямку (малюнок в середині). И тут виникає явище, яке доводить існування каверни - того, що побачити неможливо. В астрофізиці це явище називають ефектом лінзи. Каверна  наче лінза вивертає зображення джетів навиворіт і викидає уламки в хвіст комети. Хвіст комети (мал. праворуч) являється дзеркально виверненим зображенням джетів на денній половинні комети , що доводить існування каверни.
photoshop online

          І наостанок, щоб Ви не думали, що це –  вигадка людини з психіатричними відхиленнями, приведу Вам декілька світлин, де каверна стає видимою і проявляє те, що наука не може прокоментувати - приводить матерію до руху.
быстрый фотошоп онлайн - бесплатно

          На Місяці теж дує вітер, але  - сонячний. За каменем на Місяці утворилась «турбулентна зона» - каверна (мал. ліворуч). Сонячний вітер і вибитий ним пил утворили кратер. Каверна всмоктує в себе камінь і той починає повзти. Поступово повзучий камінь під дією сонячного вітру набуває аеродинамічного профілю (малюнки всередині та праворуч) – появляється зв'язок з авіацією.


upload image
Отак по Місяцю повзають скали. На Землі точно так повзає каміння в долині смерті. Якщо по Місяцю вгору повзають навіть скелі, то що заважає на цьому способі створити літаючу тарілку?


фото ру

На фото ліворуч астронавт в космічній тіні каменю пускає світлові зайчики. На світлині в середині астронавта наче освітили прожектором. Подібне світіння виникає і на Землі, і в  місячних кратерах (світлини праворуч). Народженя світла пояснюють на засадах ядерної фізики. Холодне світіння є для науки загадою. І от ми бачимо, що світло народжується в каверні за скелею внаслідок виникнення турбулентного вихору в каверні  за скелею.


          Причину всіх цих явищ слід шукати в процесах, які гідродинаміка називає термінами турбулентність і кавітація. Але розглядати це треба на молекулярному рівні. Проте аеро- гідродинаміка нехтує принципами молекулярного устрою матерії і натомість вигадала не існуючу в природі «частинку рідини», в якій ігнорують існування сил гравітаційного тяжіння та відштовхування.
Тож політ літаючої тарілки буде залишатися тайною доти, доки аеродинаміка не розбереться,  що таке гравітація і як вона виникає. Антигравітація це –  неіснуюча вигадка така сама, як і антиматерія.. Необхідно вміти створювати гравітацію там де це необхідно людині. Щоправда існують два типи гравітації гравітаційне тяжіння та гравітаційне відштовхування. Ядерна фізика їх називає одним терміном - фундаментальна гравітаційна взаємодія. А квантова фізика висунула твердження, що єнергетичним джерелом гравітації є фізичний вакуум. Проблема полягає в тому, що ядерна фізика не переймається проблемами авіації, А авіація робить вигляд, що ядерна і квантова  фізика її не стсуються і вигадала власну теорію, в основі якої лежать не існуючі в природі постулати.  Але це вже – інша тема.
Тож що Ви в цьому вбачаєте ненормального?








Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница