Еще один музей - Винница

(1/1)

striker:
Протягом 2008-го року у Військово-історичному музеї Повітряних Сил, розташованому у Вінниці на території штабу Повітряних Сил Збройних Сил України, побувало з екскурсією понад 13 тисяч 600 осіб.

Як розповів начальник музею під відкритим небом полковник запасу Володимир Дерновий, частими гостями були учні середніх загальноосвітніх шкіл Вінниччини, для яких організовувалися екскурсії в рамках військово-патріотичного виховання молоді. Також ознайомитися з історією авіації та протиповітряної оборони приїздили студенти вищих навчальних закладів, згадували молоді роки своєї служби й ветерани.

Так, 17 грудня Вінницькою обласною організацією ветеранів Збройних Сил було організовано екскурсію до музею Повітряних Сил для ветеранів 43-ї ракетної армії, штаб якої у свій час дислокувався у Вінниці. Усього до музею завітало понад 70 колишніх військовослужбовців-ракетників на чолі з колишнім заступником командувача 43-ї ракетної армії полковником запасу Владиславом Філатовим.

Спеціально для ветеранів об’єднання працівники музею підготували експозицію, присвячену 43-й ракетній армії. Згадати хронологію створення та діяльності цього об’єднання Ракетних військ стратегічного призначення колишнього СРСР, що проіснувало 40 років, основні етапи його становлення та розвитку ракетникам допоміг начальник музею полковник запасу Володимир Дерновий.

У цікавій розповіді він здійснив екскурс в історію і нагадав ветеранам про роль і місце 43-ї ракетної армії, якій вони віддали кращі роки свого життя, у системі безпеки держави, зупинився на деяких аспектах сучасної діяльності та перспективах розвитку Ракетних військ стратегічного призначення Росії. Адже чимало присутніх у роки своєї офіцерської юності починали службу саме там. Також ветерани переглянули документальний фільм про Ракетні війська стратегічного призначення із колекції музею Повітряних Сил ЗС України.

Днями в рамках відкритого уроку із захисту Вітчизни з експозицією Військово-історичного музею Повітряних Сил ЗС України ознайомилися учні Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища.

Вони із захопленням розпитували про літаки, вертольоти, зенітні ракетні комплекси засоби радіолокації, авіаційні засоби ураження, експоновані в музеї.

- Неабияке враження на дітей та дорослих справляє балістична ракета “Піонер”, на фоні якої охоче фотографуються тисячі відвідувачів. Унікальною можливістю для юнаків та дівчат є на власні очі побачити найшвидший у світі літак МіГ-25, - ділиться Володимир Дерновий. – Тому декілька разів на рік ми влаштовуємо дні відкритих дверей.

spotters.aero:
Ну там вроде проще, он хотя и закрытый, но по телефону там можна согласовать посещение

Навигация

[0] Главная страница сообщений