1. Що таке дві світлові кульки за літаком і докладно розтлумачити природу їх походження.
Прошу фото кульок з літаком сюди, щоби розмова була предметною.
Навіщо ж викладати вдруге фото 77г, д, є, з якого розпочинається цей розділ на сторінці 1?
Уважно придивіться до фото: на фюзеляжі та стабілізаторі бачимо тіні від туману - отже, зйомка відбувалась у сонячний день. Туман, підсвічений яскравим світлом, схожий на джерело світла. А якби Ви займались плівковим та цифровим фото і пробували фотографувати віддалені рухливі об'єкти, то зрозуміли би, що Ви навели не "сире" фото…
Ви мені повторюєте, те що я в своєму житті чув десятки разів, так начебто я не літав на літаку, не бачив хмаринок на небі і не їздив на автомобілі в тумані. Я надаю рішення, які не може розтлумачити сучасна фізика.
Наприклад, каменем спотикання між нами є туман. Ви мені пояснюєте що він відкидає тінь і наводите довгі роз’яснення про ніщо (про якість фото). Та я ж і не сумніваюсь, що тут є «туман». Але щоб відрізняти ваше розуміння процесу від мого я використовую термін «оболок». Ви пояснюєте утворення туману наявністю крапельок води, гідродинаміка говорить про те, що цей простір заповнюється парою. Я ж довожу, що прозорість оболоку змінив не туман і не пара. В оболоку змінилася оптична властивість фізичного вакууму між молекулами або атомами Н
2О. Прозорий до удару міжмолекулярний простір став мутним. Аргументація аеро- чи гідродинаміки тут не доречна. Зміну оптичних властивостей фізичного вакууму я довожу у космічному вакуумі на рівні ядерної фізики. Тут відсутні і атоми Н
2О, і молекули води, а
ТУМАН Є.
upload image Фот. 81 (повтор). Рух енергетичних потоків під час термоядерного вибуху. Кадри другого (із трьох) атомного вибуху. На кадрі 12 чорний колір це – космос. Синій це –вторинна ударна хвиля першого атомного вибуху. Бузковий – імплозивна (колапсуюча) зона першого атомного вибуху. Біла зона – експлозія другого атомного вибуху. Нерухомі (застиглі у минулому) літери VV – залишки від ракети.
Тут ми розглянемо туман. На кадрах 19 – 26 із вакуумного туману випливають нерухомі і незмінні за формою літери VV . В міру того, як туман розсмоктується чіткість літер поліпшується. Біла куля поступово перетворюється на тор. Туман в центрі тору поступово розсіюється, доки не стане абсолютно прозорим і чорним, як космічний вакуум. І, сподіваюсь, нема потреби доводити що цей туман генерує потужне світло. З цього прикладу стає зрозумілим, що туман це оптична властивість фізичного вакууму. В тому числлі і иіжмолекулярного простору. Наука, не зннаючи цього, почала вигадувати про пар та туман.
На Землі подібні явища розглянути неможливо. Наприклад, жодний вимірювальний прилад, який намагались спрямувати у смерч ще жодного разу не видав звідти будь якої наукової інформації. Він миттєво виходив із ладу. Тобто всі відомості з цього приводу є здогадкою, яка не підтвержується на практиці. Тому багато природних явищ вважаються утаємниченими.
Колапсу там немає, тому прискорення перетікання повітря менші, ніж при надзвуковому хлопку.
Ваші слова дивні. Слова «колапсу нема» означають, що конус за літаком існує постійно і не зникає. Але він може існувати лише долі секунди, а потому зникає (колапсує, схлопується) з прискоренням, яке зафільмувати можна лише за умов надшвидкісної зйомки. В гідродинаміці такі зйомки ведуть з частотою 750000 кадрів за секунду (коментар до фот. 10б).
Наливаєте в банку води, закриваєте, трохи трясете банку. Починаєте відкачувати повітря, і на стінках банки з'являється роса. Наскільки швидко відкачаєте, настільки швидко випаде роса. Якщо з ваккумним ресивером, то миттєво.
Ви протирічите і самому собі, і засадам аеродинаміки. Раніше ви справедливо казали, що в аеродинаміці процеси відбуваються у відритому просторі. Аеродинаміка додає: щільність повітря в потоці майже не змінюється. А тут Ви пропонуєте закрити банку і відкачувати із неї повітря аж до утворення вакууму. Ви від засад аеродинаміки перейшли до засад термодинаміки, а це – різні науки. Аеродинаміка відмітає засади термодинаміки щодо зменшення щільності повітря в потоці. Ви спростовуєте засади аеродинаміки точно так, як це роблю я. Але я з нею не заграю і пропоную Вам — розбийте банку — перейдіть до відкритого простору. Виникне і туман, і вакуумна зона. Саме такий стан повітря виникає в конусі. Вакуумна зона зхлопнеться з прискоренням G і це буде називатися колапсом. Конус зхлопнеться з таким звуком, що його буде чутно за десятки кілометрів, а авіатори це назвуть подоланням звукового бар’єру. По суті ми – союзники. Просто я у збільшеному вигляді дослідив властивість вакууму змінювати свої оптичні властивості від мутного до прозорого стану. Зникла необхідність посилатися на пар, або туман. А про все інше, мені здається, ми можемо знайти спільну мову.
А водою займався інститут води, який знаходився в окупованому нині російсько-фашистськими загарбниками Криму.
От вони свого часу зробили макет меч-риби і тягали його за глісером. І, використовуючи формули вищої математики ,розрахували, що 100-грамового малька меч-риби із води не здатні витягнути двоє братів Кличко. Як Вам така математика?
Стосовно вищої математики.
Якщо Ви натякаєте на мене,….
Ні, я не Вас мав на увазі.
Питання маю лише одне: чому Ви називаєте динамічне зменшення/збільшення тиску колапсом і тулите туди гравітацію з кавітацією?
Ви мене не правильно зрозуміли, тому що не читали статтю. Кавітацію я нікуди не тулю. Я її розглядаю, як приклад того, що в природі існують сили настільки великі, що це навіть трудно уявити. При схлопуванні кавітаційної бульки (в науці цей прцес називають колапсом) працює сила гравітаційного тяжіння. Якшо подібний прцес колапсу вакуумної зони застосувати в техніці, то це призведе до розвитку нашої цивілізації в іешому напрямку. В статті я цей прцес називаю імплозією
Статичний тиск це - протилежний процес - експлозія (агл. вибух). Він є проявом сили гравітаційного відштовхування. Наприклад, стоять два чоловіки по різні сторони двері і давлять на неї з різною силою – один сильніше, а інший слабше. Двері будуть відчинятися в сторону, до стоїть слабак. Отак з позиції експлозії розглядає створення підйомної сили аеродинаміка.
Я ж пропоную по іншому. Нехай силач продовжує штовхати двері (експлозія), а слабак потягне їх на себе, допомагаючи силачу (імплозія). Як має робити в цьому випадку авіація. Дії силача Вам зрозумілі. А слабак має на поверхні двері закрутити смерч, який буде всмоктувати двері в себе. Там де працював силач працює традиціна математика. А там, де слабак – математика уявних чисел - сила гравітаційного тяжіння. При цьому силачем буде вже той, кого раніше вважали слабаком. Чим вище розрідження в смерчі – тим більше всмоктувальна сила. Аеродинаміка просто не вивчала цей процес. Ядерна фізика приписала цю силу чорній дірі. Переінакшу Ваше висловлювання:
Наскільки швидко відкачаєте, настільки швидко випаде роса. Якщо з ваккумним ресивером, то миттєво.
Повільно будете відкачувати – отримаєте 1 кГ/см
2, а якщо з ресивером – 5720 кГ/см
2, але щоб не дуже сильно заморочуватися в авіації можна зупинитися на чомусь середньому, а от якщо треба... В цьому діапазоні можна багато чудернацьких речей здійснити.
Далі у Вас починається розмова про те, що відомо сучасній науці. Я ж пропоную подумати над тим, що невідомо.
Для розрядки - трохи хмаринок зверху. Попереджую: світло там не генерується, хмаринки лише підсвічуються Сонцем
Саме тут світло і генерується, бо гравітон (фотон) не є носієм світла. Світло не розповсюджується від Сонця до Землі. Світло народиться там, де гравітон зіштовхнеться з атомом матерії, як то я пояснював свою позицію Механіку.