Саміт Любителів Авіації - ЯСЛА-2019

<< < (11/12) > >>

OA:
Цитата: Геннадий Хазан от 07.08.2019, 09:19:51 am

Володимир! Щиро вдячний вам за усю працю яку ви зробили по підготовці цого свята для саморобників!
Що хочу зазначити: я перед участью у Громадській Раді при ДАСУ почув пару думок від авіаційних чиновників по результатам вашого мироприемства: Дуже були задоволені виконанням Законів України усіма учасниками мироприемства!
Але е одне АЛЕ!
Деякі учасникі люто лякали саморобників тим, що ніби то вони «ніколи не зарееструють свої літачки»(с), та буцімто у ДАСУ працюють одни негарні та не розумні люди!
На справді , цей вислів одніеї людини обурив їх, тому що на справді 18 поверх робить все можливе для спрощення процедур, та виходу з тіні наших Українських саморобників.
Особисто я готовий надати консультації шо і як треба зробити, що би легалізувати свою Мрію!
З величезною повагою, Геннадій!

При  случае им передайте (18-му этажу), пусть лучше совсем ничего не делают!!! )) Они могли бы, конечно, взять за основу опыт соседей (CZ SL PL), что то может и усовершенствовать, и внедрить, но ведь они все равно станут свой велосипед изобретать ... и выйдет он как всегда, с квадратными колесами.

ussr:
Цитата: lunatik от 26.10.2019, 21:41:10 pm

...
Видел Яковлева


Видели Яковлева?
Того самого?
Живого Яковлева?
 ;D

serg.:
Цитата: ussr от 27.10.2019, 10:28:02 am

Цитата: lunatik от 26.10.2019, 21:41:10 pm

...
Видел Яковлева


Видели Яковлева?
Того самого?
Живого Яковлева?
 ;D

.https://youtu.be/mu_TQD7gnp4

lunatik:
Цитата: ussr от 27.10.2019, 10:28:02 am

Цитата: lunatik от 26.10.2019, 21:41:10 pm

...
Видел Яковлева


Видели Яковлева?
Того самого?
Живого Яковлева?
 ;D

живого !!!
Дай Бог ему здоровья 😄
Ну а что....для села и то праздник

Володимир Осичнюк:
Осіннє нагадування про літнє задоволення в авіажурналі "Авиация и Время"

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница