Первый летный инструктор

<< < (3/4) > >>

подвашник:
МДП. Доска  без шарика.  Площадь  11.5 м.кв.,мотор  буран    и   винт  преславутий  В2  под  скорость. Даю  полний  на  Н 700.  Становится  боком   (двигло крутящим  доворачивает) и  разгон  до  180   с   небольшим  минус   вє-  игрек  при  зажатой  на  себя(ОТ  СЕБЯ,при  нормальной  ориентации) вот - вот  кувиркнется  (еб его...) убрал обороти  и голову  можна  повернуть и    в  щеки не  жмет.  И  какой  там  шарик....           

   А  по шарику  ...  так  то  методология   педагогическая.  Ну  делать акценти..   и тд.и тп.  Ну  по  простому , так  попиздеть.
   Бил    колись  такой  К.М.  Чернухин.  Каждое  слово  золото  и  в  точку.
  А  попиздеть, так  то не  инструктор.

Gora:
Привіт учасникам теми. Я тільки розпочав навчання (4 години нальоту), але вважаю, що мені дуже пощастило з інструктором. На другому занятті ми полетіли в "зону" і він хотів, щоб ми пробували такі віражі: крен 90 гр., я відразу закрив очі, і по-моєму, по відчуттях, опустився ніс майже вертикально і штурвал на себе з набором до попередньої висоти. Коли він сказав "Теперь Ты!", Я сказав, що ще не готовий до такого і він більше не пропонував. Зараз я перед польотом сам кажу, над чим я би хотів попрацювати і він охоче зі мною працює. Я вважаю, що на курсанта не потрібно давити.... Якщо людина хоче навчитись, то вона повинна в процесі сама оприділяти над чим потрібно працювати, а інструктор уже бачить, чи переходити до наступного етапу навчання, чи продовжувати опрацьовувати попередній.

Entusiast:
Цитата: Gora от 01.09.2018, 23:16:08 pm

Привіт учасникам теми. Я тільки розпочав навчання (4 години нальоту), але вважаю, що мені дуже пощастило з інструктором. На другому занятті ми полетіли в "зону" і він хотів, щоб ми пробували такі віражі: крен 90 гр., я відразу закрив очі, і по-моєму, по відчуттях, опустився ніс майже вертикально і штурвал на себе з набором до попередньої висоти. Коли він сказав "Теперь Ты!", Я сказав, що ще не готовий до такого і він більше не пропонував. Зараз я перед польотом сам кажу, над чим я би хотів попрацювати і він охоче зі мною працює. Я вважаю, що на курсанта не потрібно давити.... Якщо людина хоче навчитись, то вона повинна в процесі сама оприділяти над чим потрібно працювати, а інструктор уже бачить, чи переходити до наступного етапу навчання, чи продовжувати опрацьовувати попередній.

Де навчання проходить? В ЕС чи у нас?

Alex_CPL:
Крен 90 градусов?
Вы что крек курите?

Entusiast:
Цитата: Alex_CPL от 02.09.2018, 18:53:53 pm

Крен 90 градусов?
Вы что крек курите?

Почему сразу курите? Может  пацаны на Су-35 летают для ППЛ)))

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница