Ремоторизація Горобця

<< < (8/53) > >>

Sergio69:
Дякую за підказку!!! Але бачите- тут конденсатора не видно ніде! Вже замовив а поки що поставив від жигулів - ВСЕ ЗАПРАЦЮВАЛО!!  Мені трохи це дивно - бо як же ця система працювала спочатку? Хіба що  за рахунок нових свічок - як тільки закакались так і почались проблеми  :D

br5s:
В чудеса я не вірю, а якщо знімали кришку та не знайшли конденсатора, то такого не може бути . Звісно що не видно бо під кришкою.)))

Sergio69:
Та ні - справа в іншому. я купляв Все окремо - магнето без кришки , окремо дроти та саму кришку. Я не здогадався що там мають бути прохідні коденсатори. Купити все комплектом це такі грошиська що в наших реаліях  ну дуже круто - нова кришка магнето  з дротами  - 700 баксів  :o
 Нове магнето - 1200  :o. Я розумію що купив мотлох але помінявши контакти та провівши повну ревізію для польотів над аеродромом  буде достатньо :)

Sergio69:
Є успіхи  - вийшов на 2400 об\хв - працює добре - стабільно , без пропусків. Тяга в районі 340 кг
Буду  опробувати дальше . правда треба його кріпити потужно -  бо обертовий момент пробує звернути на сторону . Може хтось викаже думки з цього приводу ::)

Toris:
Цитата: Sergio69 от 12.07.2016, 12:50:10 pm

Буду  опробувати дальше . правда треба його кріпити потужно -  бо обертовий момент пробує звернути на сторону . Може хтось викаже думки з цього приводу ::)
Співвісний гвинт? (Соосный винт?)

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница