Ремоторизація Горобця

<< < (53/53)

br5s:
Цитата: Sergio69 от 23.10.2017, 21:51:28 pm

Ви мене реально втішили своєю відповіддю - тобто цей двигун є "гарячішим"  ніж М332!!!!
Тобто мені не так багато лишилось скинути градусів (20) - і НЕ ПАРИТИСЬ!

Не мав на меті будь кого втішувати. Дякувати треба Paul McBride, an expert on engines, retired after almost 40 years with Lycoming. я може лише переклав (бачу й в тім потреби не було) та інтерпритував в бік проблеми підвищенних температур масла. Хоча за посиланням все чітко розписано, та яки температури рекомендовані при тому чи горячиший двигун від М332  ??? посилань не дава ні яких :o

вдалих та безпечних польотів з надійним двигуном.

Sergio69:
Цитата: br5s от 23.10.2017, 23:01:59 pm

Цитата: Sergio69 от 23.10.2017, 21:51:28 pm

Ви мене реально втішили своєю відповіддю - тобто цей двигун є "гарячішим"  ніж М332!!!!
Тобто мені не так багато лишилось скинути градусів (20) - і НЕ ПАРИТИСЬ!

Не мав на меті будь кого втішувати. Дякувати треба Paul McBride, an expert on engines, retired after almost 40 years with Lycoming. я може лише переклав (бачу й в тім потреби не було) та інтерпритував в бік проблеми підвищенних температур масла. Хоча за посиланням все чітко розписано, та яки температури рекомендовані при тому чи горячиший двигун від М332  ??? посилань не дава ні яких :o

вдалих та безпечних польотів з надійним двигуном.

Шановний br5s - я трохи схибив в описі своїх відчуттів - але я Вам реально вдячний за підтвердження моїх здогадок про вищу температуру мастила в Lycoming!

Sergio69:
Панове доброго всім вечора, дня чи ранку!
Літав вчора - все гуд але потім,(після 4 взльоту) в момент відриву двигун починає скидати оберти. Попробував ще раз - те саме. Звечоріло - не став мучитись - в ангар. Уже потім згадав що підкачуючий насос НЕ ВКЛЮЧИВ. Нагадую що двигун Лайк І0-360 - інжектор. Причина в цьому може бути? Хто має досвід - підкажіть

Andriy:
Колись на чемпіонаті по пілотажному спорту в Києві японець на Пітсі не зміг запустити гарячий двигун. Паливна система зроблена так , що нагріваючись вона видавлює бензин в бак. Потрібен підкачуючий насос.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница