Ремоторизація Горобця

<< < (47/53) > >>

Sergio69:
А ці шви просто некрасиві а випроування все покаже ще на землі

Геннадий Хазан:
Поясніть мені будьласка, то шо ви написали у своему меседжі це результати вашоі спроби отримати льотну придатність для аматорського літіка , та зробити його легальним ?
Я тому це питаю, що впевнений що це банальна лінивість.
Хочу сказати Вам у відкритому доступі, що за вашу лінивість у тому чеслі постійно відповідае Ігор Табанюк , як мінімум своім гаманцем, та дуже часто своею репутаціею!
Отримати льотну придатність у Вашому випадку, це 2-3 місяці роботи з паперами. Літак стане легальним, і ви не будите створювати незручностей людині яка вам дозволила знаходитись но його аеродромі.
Ціна вашоі ліні, яку ви прикриваете високопарними словами, це те що Табанюку завжди тикають у" око пальцем" в ДАСУ. І це у той час коли він шось виборюе для свого осередка прикарпатськоі авіаціі.
Особисто ви маете це усвідомлювати!

Пи.си. Що до відсутності порядних зварників, це знов неправда! Тому що як мінімум я знаю виробників зварочного обладнання у вашому місті у яких прцюють фахівці. А замовити роботу у фахівців ( чи залучити іх) коштуе зрозумілі гроші

Геннадий Хазан:
Ше пару слів про " некрасиві" зварочні шви. Температура вихлопних газів приблизно 900С на виході з випускного клапана, а при таких грубих швах вони будуть мень інтенсивно прогріватись чим метал колектора, тому біля цих " пагорбів" можно прогнозувати зону термічного навантаження, яка призведе до утворення тріщин

Sergio69:
На рахунок швів все покаже життя.... а от про те щоб зареєструвати аматорський літак в такі строки... Може розкажете як це зробити —бо я реально сильно в цьому сумніваюсь. Навіть згоден переварити вихлопну...
 

Геннадий Хазан:
Sergio69 якщо у повітрі відірве вихлопний колектор по сварному шву , то ймовірність пожежі в підкапотному просторі буде прямувати до одиниці.

Якщо Вам потрібні консультації що до отримання льотної придатності, то ми можемо вам їх надати. Якщо у Вас нема мого телефону, от він -  067 679 23 44

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница