Ремоторизація Горобця

<< < (5/53) > >>

Sergio69:
Ще  павук( flow divider), форсунки та паливні лінії до них
Помпа на високий тиск (карбюраторна помпа не підходить)
Власне форсунки і павук я купив з CONTINENTAL IO-550.Пропозицій з Лайкомінгу не було
а тут була дуже хороша ціна(крім того я все таки  почитав мануали з інжекторів ЛАЙКА та КОНТІНЕНТАЛ і так мені здалося що режими практично одинакові  роботи )  І я вирішив ризикнути - двигун і так experimental тож по повній і будемо експериментувати

Sergio69:
Ну все встановлено невелике хвилювання і пробуємо заводити ...  Але ця спроба закінчується безславно- двигун не заводиться  а в кінці як бахнуло у впускному колекторі тук  що  обсмалило
брови  ;D

Sergio69:
Шукали причину 2 тижні. Причина була в установці  запалення на 180 градусів ! Зато практична робота по виставленню запалення на Лайку пройдено. Витягнули знову , пробуємо - і чудо сталося  - воно працює!!! Причому  ГАРНО працює!!! Поки що  вище 1500 об\хв не лізем - притираємо  кільця.

Sergio69:
На фото видно короб для охолодження  з бляхи - не дуже гарно але функцію виконує. При чому
чомусь  температура головок на передніх цилідрах вища на 30 град за задні. Думав буде навпаки

br5s:
Цитата: Sergio69 от 05.07.2016, 16:23:00 pm

На фото видно короб для охолодження  з бляхи - не дуже гарно але функцію виконує. При чому
чомусь  температура головок на передніх цилідрах вища на 30 град за задні. Думав буде навпаки


 З рекомендацій наземного випробування двигунів подібного типу - цей короб повинен мати  більш округлу форму на вході повітря , але видно що цей момент опрацювали - то хоч якись чим взагалі без ньго. Перші 30 хвилин випробування самі критичні і це все у комплексі буде результатом як сядуть кільця. І краще випробування проводить на суцільно мінеральному мастилі воно краще тримаеться в хоні.  Удачі.
Ось ще "лайк" прагне більш загострить увагу на простих питаннях, там до речі й наземне випробування розписано.- http://www.lycoming.com/Portals/0/techpublications/Lycoming_Tech_Tips_2015.pdf

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница