Ремоторизація Горобця

<< < (37/53) > >>

Sergio69:
Критикувати можна всіх якщо є за що. Варили аргоном матеріал - харчова нержавійка. Розміщаю фото  схеми живлення інжекторного двигуна - чи Лайк чи Конт не знаю. Все ніби зрозуміло крім Fuel strain. Це емність для бензину чи може це зворотній клапан? Які думки - а саме краще знати точно ::)

DAMIR:
Цитата: Sergio69 от 24.04.2017, 21:28:49 pm

Критикувати можна всіх якщо є за що. Варили аргоном матеріал - харчова нержавійка.

Ну, тоді - перше, що кидається в очі, нерівномірність шва. Самого валика шва.
Я розумію, що тонкі трубки, але при наявності такої нерівномірності зовні -
слід розуміти, що такі ж нерівномірні характеристики самого шва.
Але, я не спеціалізуюсь на моторамах... Можливо так треба. :)

Sergio69:
Цитата: DAMIR от 24.04.2017, 21:45:44 pm

Цитата: Sergio69 от 24.04.2017, 21:28:49 pm

Критикувати можна всіх якщо є за що. Варили аргоном матеріал - харчова нержавійка.

Ну, тоді - перше, що кидається в очі, нерівномірність шва. Самого валика шва.
Я розумію, що тонкі трубки, але при наявності такої нерівномірності зовні -
слід розуміти, що такі ж нерівномірні характеристики самого шва.
Але, я не спеціалізуюсь на моторамах... Можливо так треба. :)

згоден - шов не ідеальний (це накладка для підсилення). Але вживу воно якось виглядає лагідніше. Думаю що витримає всі мої неподобства(+6  - 2)

preacher:
Цитата: Sergio69 от 24.04.2017, 21:28:49 pm

Критикувати можна всіх якщо є за що. Варили аргоном матеріал - харчова нержавійка.

Просто по фото здалось що в деяких місцях підварювали чорним металом, бо поверхня труби не змінила колір навколо шва. Харчова нержавійка це вуглецю від 0,12 до 0,8%.

Sergio69:
Варили все однозначно нержавійкою - а потемніння можлива викликане тим що залапана рама була трохи і масло горіло при зварці.А може і не в цьому - бо листова нержавійка чесно признаюсь невідомого походження. ???

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница