З АВІАЦІЄЮ В СЕРЦІ

<< < (47/92) > >>

DAMIR:
Шкільна то шкільна, але є й Але. :)

Toris:
Цього не минути і це треба пройти. Методично, спокійно до занудства, акуратно. Мозок почне працювати в інженерно-філософському режимі. Осягнеш дзен. :)
Це шикарно, Дамір. Ти користуватимешся надбанням усіх попередніх поколінь, скільки пам"ятає сучасна цивілізація. У цих формулах - практичні досліди, здогадки, експерименти, життя і смерті усіх, хто прагнув літати і жили цим!

Зараз у нас є те, чого не було 30 років тому: доступ до справжніх авіаматеріалів та технологій, досвід попередніх поколінь усієї планети, комп"ютери, електронні архіви літератури та інтернет з форумами. (Совок з дефіцитом та ізоляцією відпочиває.) Необхідні лише бажання, мозок, щоби опрацювати це все, та руки, які будуть втілювати інтелектуальний продукт.

DAMIR:
В цьому то й є велика проблема...
Я пам*ятаю як вишукував номера М-К(журнал), по бібліотекам перечитував технічну літературу, якої було не багато. Юний технік, і т.д. :)
Коли в мене з*явився інтернет - перший запрос був "як побудувати літак".)))
А зараз - це мрія, яка "ожила". Перед людиною відкриті майже всі бібліотеки світу.
АЛЕ. Проблема в тому, що більшість молоді використовує це велике надбання людства,
грубо кажучи, подивитись голих баб, пошаритись в соц. мережі, й завоювати чийсь клан у стратегії. Вони не знають елементарних речей, хоча у кожного в кишені всі знання світу. Парадокс. Звісно є й розумні, всебічно розвинені. Але більшість, нажаль пасивні.(((

Toris:
Дамір, то ти з більшістю молоді чи будеш рахувати ротор? :) Не переводь рейки.

DAMIR:
Цитата: Toris от 22.03.2017, 22:19:47 pm

Дамір, то ти з більшістю молоді чи будеш рахувати ротор? :) Не переводь рейки.

Подивимось. :)
Я зараз заглибився в глибини. Треба трохи часу на обміркування.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница