З АВІАЦІЄЮ В СЕРЦІ

<< < (29/92) > >>

Toris:
Цитата: подвашник от 13.12.2016, 23:27:03 pm

Я МИГ-29 Фурункул <...> но вобще  то разок  в месяц ,   а  то реже прикасаюсь, но не оттягивает , так,
просто  отвлечься .
MiG-29 Fulcrum - мій перший авіасим і перша гра на першому комп'ютері. Приємні спогади. Диск десь до цієї пори лежить. :)

Цитата: DAMIR от 13.12.2016, 23:00:05 pm

Якщо чесно, не зрозумів суть ідеї з мишою...
А так, я сам думав над виготовленням ВІП джойстика ручної роботи(я то знаю який він має бути :) ), але запнувся на начинні - не шарю в тих всіх справах.
Координатний стіл фрезерувальника - це щось таке, як на фото:

Toris:
Ось так він може бути влаштований:

Toris:
Але нам таке не треба, ми зробимо щось легше, на кшталт цього:

Toris:
На базі будь-яких мебельних направляючих.
Тиски і пари "гвинт-гайка" викидаємо - і отримуємо координатний стіл без фіксації положення.
Під верхній стіл знизу припасовуємо "мишку", перевернуту догори дригом, а на сам стіл знизу приліпимо шмат тканини, "коврик" для "мишки".

Датчику миші все одно, чи миша рухається, чи коврик біля миші - він буде фіксувати переміщення.

Миша вже не буде перекособочуватись, бо відцентрована правильно по осях.

Також розтягнемо верхній стіл гумовими джгутами, щоби організувати т.зв. нульове положення.

...Але це не джойстик, а двокоординатний маніпулятор. Щоби зробити штурвал, верхній стіл має рухатись через цепну передачу від зубчатого сектора, який закріплений на нижньому столі по принципу педалі барабанної установки:

Toris:
На вісь зубчатого сектора чіпляємо штурвал, цепок буде рухати туди-сюди верхній стіл, а вся ця хрень разом монтується до нижнього столу.

Таким чином, ми отримаємо класичний штурвал.

...Можна і джойстик замутити, якщо кулю з ручкою розмістити над перевернутою мишкою. Буде такий собі типу трекбол навпаки. Кулю також розтягнути гумовими тягами до бази, щоби поверталась сама в "нуль". :)

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница