Хочу стать пилотом! С чего начать?

<< < (3/9) > >>

VS:
Нехай в них найкращі літаки і найдосвідченіші пілоти-інструктори, але вартість для мене   незрозуміла. В Кондора оголошена вартість теоретичної підготовки 9600 грн.
Для прикладу вартість навчання в авіаційному університеті 10600 за цілий академічний рік.
Чим в даному випадку обгрунтовується  ціна теорії у Кондора? Яким критеріями, чи знову скажете що не врахував технічного обслуговування  та збереженням аудиторій і літератури .
Не хочеться пророкувати але через десяток років, з таким підходом, у нас будуть пілотами всі крім Українців, бо мабуть занадто жадні до надприбутків ....

yatsevsky:
Цитата: VS от 15.02.2016, 20:12:19 pm

Нехай в них найкращі літаки і найдосвідченіші пілоти-інструктори, але вартість для мене   незрозуміла. В Кондора оголошена вартість теоретичної підготовки 9600 грн.
Для прикладу вартість навчання в авіаційному університеті 10600 за цілий академічний рік.
Чим в даному випадку обгрунтовується  ціна теорії у Кондора? Яким критеріями, чи знову скажете що не врахував технічного обслуговування  та збереженням аудиторій і літератури .
Не хочеться пророкувати але через десяток років, з таким підходом, у нас будуть пілотами всі крім Українців, бо мабуть занадто жадні до надприбутків ....



Пане/пані VS, це середня вартість теорії на ринку, як і PPL у цілому. Хто вам сказав, що авіація - дешеве задоволення?))) Окрім того вам оголосили мінімум, а скільки ви налітаєте по факту буде залежати від дуже багатьох факторів, включаючи ваші уміння, сезон підготовки, справність літаків, кваліфікацію інструкторів, строгість екзаменатора тощо. І це може бути як 45, так і 70 годин (середній наліт у штатах при здачі на PPL/a).

flybas:
 Цитата: yatsevsky от 15.02.2016, 18:59:28 pm



А теперь, внимание, самый интересный вопрос к представителю школы -- самостоятельно (один в кабине) студентов выпускаете? А по маршруту?

;) ;D :P

А.Б.:
Цитата: VS от 15.02.2016, 20:12:19 pm

Нехай в них найкращі літаки і найдосвідченіші пілоти-інструктори, але вартість для мене   незрозуміла.

Уважаемый,VS, все мы очень умеем считать чужие деньги. Возьмите и организуйте школу где обучение будет стоить три копейки, и вот когда у Вас это получится, Вартість обучения станет Вам очень даже зрозумілою.
А по поводу ЗП инструкторов, то на данном этапе она меньше даже 20$ в среднем по Украине, не говоря уже о 50, которые получают инструктора в Европе.

ussr:
Цитата: VS от 15.02.2016, 20:12:19 pm

Нехай в них найкращі літаки і найдосвідченіші пілоти-інструктори, але вартість для мене   незрозуміла. В Кондора оголошена вартість теоретичної підготовки 9600 грн.
Для прикладу вартість навчання в авіаційному університеті 10600 за цілий академічний рік.
Чим в даному випадку обгрунтовується  ціна теорії у Кондора?



Ответ думаю кроется в следующем. Сколько человек в группе в НАУ? А сколько на потоке? Теперь прикиньте, сколько человек в группе у Кондора, четыре или пять, а может и один. Из этого и формируется ценовая политика.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница