Физика для летающей тарелки

<< < (33/36) > >>

Toris:
От же два брата-акробата... :)

Хлопці, я прекрасно розумію про що ви говорите. Однак Євген просуває інший погляд, іншу "систему координат". "Тунельний перехід" в напівпровідниках взагалі працює згідно теорії, яка для нормальних мізків з "соображалкою" є чистим безумством, як і невизначеність Гейзенберга.

І це безумство ви не відкидаєте виключно через те, що факти свідчать про істинність, а підручники пишуть, шо всьо чотко. Однак був час, коли це виглядало так само безумно, як ото теорія Євгена.

Є таке спостереження: розумний завжди сумнівається, а дурний ніколи не сумнівається у власному розумі. Я не захищаю теорію Євгена, однак і не заперечую її, бо усвідомлюю, що можу помилятись у своїй людській обмеженості. Рекомендую і вам не дуже виступати проти неусвідомленого.

UPD: ми сприймаємо усе розмаїття об'єктивної реальності виключно в усвідомлених МОДЕЛЯХ буття, котрі постійно закладались (і закладаються) в нас спочатку батьками, потім освітою та власним досвідом. А модель, як відомо, то є ОБМЕЖЕНИЙ об'єкт, який в деяких основних характеристиках повторює об'єкт реальний. Як манекен для краш-тестів автомобілів, наприклад. Так воно і в науці. Євген побудував дещо іншу модель об'єктивної реальності. Євгену потрібне бабло на експерименти - а бабла немає. Тому ця модель лише в теорії, а ви тут наскакуєте на неї. Карлики на плечах гігантів, блін...

подвашник:
  Безусловно!!! и только  его впэртисть навела меня на третью модель летающей тарелки. Подам.

вершок:
"Ну когда же мы услышим начальника транспортного цеха"

подвашник:
ОРЗ

командор:
Для обсуждения темы в принципе нет необходимости иметь какое -либо образование.
Тема похожа на религию:кто хочет- верит ,кто не хочет-не верит.И не важно какое у вас при этом образование ,пол, возраст и место проживания.
Относительно исследованных профилей,то похоже что это также не важно и зависит только от количества пластилина и степени  веры в  дело,которым вы занимаетесь.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница