Физика для летающей тарелки

<< < (31/36) > >>

Toris:
Цитата: preacher от 05.11.2015, 09:16:09 am

Цитировать

Сказал безумец в сердце своем: "нет Бога".......(Пс.52:2)
Все що ще не вивчила наука вважається надприродним, і це ніколи не зміниться. Тому що, щоб пізнати всесвіт створений Богом треба мати розум Бога, а не обмежений розум людський.
Обмеженість людського розуму не завадила богослову Ісааку Ньютону пізнавати Бога через пізнання матеріального і стати видатним вченим-фізиком.
Я показав Вам приклад Вашої ж логіки до найсвятішого для Вас. Не пручайтесь. :)

Цитата: preacher от 05.11.2015, 09:16:09 am

І ви праві, в мене немає освітньої бази для переварювання божевілля (вільне від Бога).
Якщо у вас відсутня підготовка по повному курсу фізики, котра експериментально обгрунтована, то як Ви можете оцінити те, чого не знаєте? І дарма Ви прикриваєте Богом власну неосвіченість - то є Ваш гріх, хула на Бога і претикання невіруючих.

Ви можете прямо сказати: "так, у мене немає повної вищої технічної освіти" або "я маю повну вищу технічну освіту, говорю правду перед Богом"? Чи будете й далі множити войовничу брехню, зазіхаючи на чужу територію?

І взагалі, зав'язуйте з Вашим "богословством": Господь не відкрив для Вас місце, спосіб і час - отже, тут ви самопальний псевдовіруючий безбожник під прикриттям Святого Письма. Ви знаходитесь на авіаційному форумі, тому тут цінуються знання техніки та теоретичні основи створення техніки. В теоретичних технарських знаннях є два підходи: усталений (класичний) та новаторський, в якому можуть бути будь-які некласичні підходи і в самих різних поєднаннях з класикою. Щоби це оцінити - треба мати підготовку. Нема підготовки - нема оцінки. Вирок без оцінки (суду) - звичайний злочин.

Ми тут, в цій темі та на форумі взагалі, обговорюємо не віру з Біблією, але способи переміщення в повітрі речей з густиною значно більшою за густину повітря. Питання віри та інші богословські питання тут недоречні і можуть вважатись флудом. Для обговорення богослів'я існують інші форуми.

подвашник:
 ;D ;D ;D ;D ;D ;DОт  псих...

Toris:
Цитата: подвашник от 05.11.2015, 12:37:57 pm

;D ;D ;D ;D ;D ;DОт  псих...
Поправлю: ідейний психопат. ;D
Контролюю зараз технічний процес, маю трохи часу та натхнення - ось і розтікся думкою по древу.

Цитата: подвашник от 05.11.2015, 09:55:00 am

Хорошее соображение, даже порождает новые знания, независимо от базового образования и потому высшее образование  далеко не всегда подразумевает, даже нормальное, соображение.
Згоден, що "к высшему образованию требуется хотя бы среднее соображение".

Однак "соображали" на зорі науки, бо ще не було відповідних знань. Згодом ці "соображенія" узагальнили, проаналізували і потихеньку оформилась якась наука. Щоби не повторювати весь шлях з початку, люди навчаються і вже потім "соображають" далі.

Без "соображенія" до вузу прийде "дуб", а випуститься "липа" з сертифікатом про вищу освіту. Завдання нормального вузу - відсіяти "дубів" і не плодити "липу", однак це вже інша тема.

Евген, як я зрозумів, знаннями фізики володіє, а Прічер - ні. Це означає, що останній не годен в принципі оцінити першого, оскільки не має тих самих знань, на яких грунтується логіка мислення Євгена. "Соображеніє" Прічера в даному випадку не замінить йому фундаментальних знань аж ніяк. Богослів'я сюди взагалі ніяким боком. Це як комп'ютер без програми: "думати" є чим, однак нема ЩО.

"Соображає" тут якраз освічений Євген - і "соображає" справно. А неосвічений Прічер пропонує вгробити цю розкішну тему. :-[ Типовий совєццький синдром самоуправства. Точно так колись тупа совкова хунта об'явила кібернетику лженаукою в порівнянні з марксизмом-ленінізмом, а потім вже були змушені копіювати буржуйске (вичитав у біографії А.Н.Туполєва, коли вони копіювали американський бомбардирувальник з 4-х добутих зразків - з одночасним переходом в метричну систему та перекладом трофейної документації).

Якби люди лише "соображали" без створення та вивчення науки, то ми б до цього часу пересувались лише на конях.

"Соображеніє" без науки - дуже мало. Наука без "соображенія" - непотрібний набір знань.
А ось "соображеніє" з наукою та практикою - це вже дуже добре, це прогрес. :)

подвашник:
   После соображать,:  научно- риторически расписать  весьма абстрактные  явления.
 Можна соображать, но нежелать или неуметь описать....

Toris:
Цитата: подвашник от 05.11.2015, 13:12:28 pm

После соображать,:  научно- риторически расписать  весьма абстрактные  явления.
Можна соображать, но нежелать или неуметь описать...
Один профессор по этому поводу сказал: "Невозможность выразить есть недостаточность понимания".

А нежелающий/ленивый не занимается поиском в принципе, разве что "жвачку жуёт", совершая незаметно для себя ошибки в мышлении, являя собой пример "дурень думкою багатіє".

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница