Безпілотники (дрони) для АТО

<< < (2/45) > >>

Геннадий Хазан:
Ок, не приглашаю! :-) Есть у всех телефоны - созванивайтесь! наш ФОРУМ достаточно плотно мониторят всякого рода уебаны, как свои ...так и чужие!))

Kagor:
плюс  ;D

подвашник:
.ВЕРТКАЯ ПТИЧКА  ПЛЮС МИНУС 20 G

LeoPilot:
Андрей, не совсем понял назначение данной темы.... Контакты и так есть, чем кто занимается знаем, всегда подскажем и поможем. А по поводу боевых дронов, то этим должны заниматься профильные специалисты и министерство обороны. К хобби это не относиться- пытались уже некоторые прикрутить к дрону боевой заряд.... Результат плачевный- http://podrobnosti.ua/1007991-volonter-pogib-pri-demonstratsii-bespilotnika-s-vzryvchatkoj.html

Andriy:
Безпілотник для мене не хоббі. Це моя громадська позиція, що до війни з касабією. Вона ще не переросла в повномаштабну і необхідно всім максимально підготуватись до неї. Я колись цитував Чехова, він казав : "В мене є дружина - медицина, та коханка -література". В мене також є бізнес- виробництво металовиробів, та є хоббі виготовлення літаків та польоти. Дронам там ніби місця нема, але пілотажем багато не допоможеш військовим. Тому я і пробую свої сили в цій темі. Я за освітою радіоінжинер і розумію причини втрат безпілотників в АТО і хочу поділитись думками, як від них вберегтись. Та і не тільки це...
Про випадок загибелі на полігоні, я не знав. Можу стверджувати що цей хлопець загинув  на передовій і на нього повинні розповсюджуватись всі переференції як і до воїнів в АТО. Йому потрібно пам"ятник поставити, а не прокуратурою лякати інших. До речі це гіркий досвід, який необхідно довести іншим. Що до профільних спеціалістів МО, то їх в Україні дуже мало, або можлива взагалі нема. Російське ФСБ та розвідка доклала для цього достатньо сил. А ті хто займається дронами, можливо це і є в майбутньому ті фахівці про яких ти кажеш. Багато з тих хто має знання, зараз стоїть осторонь теми із-за національних причин, чи переконань. Я їх нівчому не звинувачую, це їхня позиція. В Росії керівник асоціації авіамодельного спорту виготовляє дрони для їхньої армії. Це також його позиція.
Я знаю твій досвід та рівень кваліфікації і знань отриманих від використання останніх досягнень в авіамоделізмі. Є чому в тебе повчитись. Було б непогано твої знання передати іншим.
Я   знайомий з декількома колективами, але їх певно набагато більше. Гуртом швидше придумаєм як вирішити проблеми.
Мій телефон 067-2364660
З повагою
 Андрій Гнашук

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница