Дом Сикорского получил шанс на восстановление!

(1/4) > >>

ANION:
Дом Сикорского получил шанс на восстановление!

Соединенные Штаты Америки будут содействовать украинским активистам в восстановлении усадьбы известного авиаконструктора Игоря Сикорского, расположенной на Ярославовом Валу, 15.

Було б дуже чудово! Внесок Сікорського в світову авіацію важко переоцінити. Людина геній! Людина легенда!

ANION:
США допомагатимуть відновлювати будинок Сікорського у Києві

Сполучені Штати Америки будуть сприяти українським активістам у відновленні садиби відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського, що розташована на Ярославовому Валу в Києві.

Про це під час брифінгу повідомив екс-конгресмен США Джим Флеттері.

«Дуже важливо зберігати та оберігати нашу історію та культуру, оскільки це важливо для наших дітей і майбутніх поколінь. А Ігор Сікорський є видатним україно-американцем. Він не тільки винахідник гелікоптера. Він здійснив величезний вклад в авіаційне будування. Я буду зустрічатися з послом США і буду з ним говорити щодо збереження садиби Сікорського. Крім того, ми будемо спілкуватися з компанією Сікорського у США, щоб вони посприяли відновленню цього музею», – сказав він.

Зазначимо, що садиба І.Сікорського перебуває на балансі ДП «Готель Козацький» Міністерства оборони України, і була передана в оренду міжнародному благодійному фонду «Музей історії та повітроплавання і авіації ім.Сікорського» на 49 років.

У 2013 році готель «Козацький» подав позов до Господарського суду міста Києва про розірвання договору. Тоді суд задовольнив вимоги держпідприємства, однак пізніше Київський апеляційний господарський суд відновив це рішення, а Вищий господарський суд України у грудні 2013 року підтвердив це рішення.

Як нагадує УНН, архітектурна пам’ятка, збудована в 1904 році, нині перебуває в аварійному стані. Ігор Сікорський був всесвітньо відомим авіаконструктором. У цьому будинку він сконструював перший прототип вертольота в світі.

http://zik.ua/ua/news/2014/12/13/ssha_dopomagatymut_vidnovlyuvaty_budynok_sikorskogo_u_kyievi_548905

ANION:
А осьосьодні, 14 вересня 1939 року, у Сполучених Штатах Ігор Сікорський підняв у повітря свій перший вертоліт VS 300

Батько Сікорського, Іван, був відомим психіатром, викладачем Київського Університету (це той, що тепер Шевченка) та засновником першого на світі Інституту Дитячої Психології.

Ігор же Іванович, будучи пацанятком, побачив у книзі про да Вінчі рисунок гелікоптера, який Леонардо видумав у 1482-му. Малому той концепт виніс мозок і він тут же взявся робити модель з електричним двигуном і батарейкою. Був юним техніком до того, як це стало мейнстрімом. З тої моделі, звичайно, хрін що вийшло, але хлопець був впертим як молодий самець під час гону і посидючим як фотограф Нешонал Джіоґрафік, котрий може тижнями нерухомо лежати в купі ведмежого лайна заради кількох вдалих кадрів.

Закінчивши гімназію в Києві, Сікорський вступив до кадетського корпусу в Петербурзі, але після першого ж семестру зрозумів, що воно йому нафіг не треба і укатив до Парижу.

Там він навчався у найкрутіших конструкторів того часу і познайомився з Луї Блеріо – піонером авіації. А коли повернувся до Києва, одразу з вокзалу подався до Політехнічного Інституту. Між парами проектував вертольоти і листувався з французькими інженерами. Вони йому писали, що вертольоти – відстій, а от літаки – це круто. Малий, писали, роби літаки, це більш рентабельно. Сікорський послухався і вже п’ятий його літак – дуже стрьомна, як на сучасного авіапасажира, кострукція – зміг піднятися у небо. Та всю дорогу його не полишала думка, що може французи щодо рентабельності літаків не помилилися, але усієї краси вертольота не прошарили.

КПІ він не закінчив – геометрія його не любила і ніяк не йшла до його розпростертих обіймів. Натомість його полюбив конструкторський відділ авіазаводу Русо-Балт і взяв до себе начальником. У 23 роки.

З приходом до влади більшовиків Сікорський швидко зрозумів, що діла не буде і через Мурманськ-Ліверпуль-Париж дав драла до США.

Маючи в кишені 600 баксів – на той час наче й гроші, але не в тому випадку, якщо ви збираєтесь зайнятися авіабудуванням – взявся підкорювати Америку і у 1923-му на території лонг-айлендської ферми відкрив фірму СікорськийЕйрІнжинірінгКомпані. І вже звідти, попри періодичні фінансові труднощі, він розмашистим кроком пішов до успіху та омріяного вертольота.

Не бійтесь мріяти! Нам є чим пишатися!

Jegor Kowalenko

preacher:
Цитата: ANION от 16.12.2014, 22:09:11 pm

У 2013 році готель «Козацький» подав позов до Господарського суду міста Києва про розірвання договору. Тоді суд задовольнив вимоги держпідприємства, однак пізніше Київський апеляційний господарський суд відновив це рішення, а Вищий господарський суд України у грудні 2013 року підтвердив це рішення.

Так з чого радіти?

preacher:
Цитировать

Три экс-президента Украины Леонид Кравчук, Леонид Кучма и Виктор Ющенко обратились к мэру Киева с просьбой передать дом Игоря Сикорского общине Киева.

Об этом KV узнала из текста обращения, опубликованного на сайте Президентского фонда Леонида Кучмы "Украина" и процитированного УНН.

"Учитывая то, что дом И.Сикорского содержится арендатором, Международным благотворительным фондом "Музей истории воздухоплавания и авиации им. Игоря Сикорского" в ненадлежащем состоянии, поддерживаем общественную инициативу по возвращению общине упомянутого дома. Учитывая открытия мирового значения выдающегося киевлянина, считаем целесообразным рассмотрение вопроса о создании в этом доме музея Сикорского, уроженца Киева, гениального авиационного конструктора", - говорится в письме-обращении.
[url]http://kremenvlast.com.ua/news/jeksprezidenti_ukraini_prosjat_klichko_vernut_dom_sikorskogo_obshhine_kieva22070.html[/url]


Це ще на початку року було.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница