Росія - агресор

<< < (483/496) > >>

Toris:
Вчора знайома з Москви написала на електропошту, що Фейсбук у Москві вже не працює.

Сьогодні у ФБ в групі "Системний адміністратор" було повідомлення, що найбільший канальний провайдер вимкнув усі канали та обладнання на роССію. Це означає зменшення сумарної пропускної здатності з рашкою. Якщо так тенденція збережеться, то ми не зможемо ддосити сайти рашкованів.

До речі, а яка обстановочка на реаа.ру? Вони там ще "крєпчают" чи вже нє?

Фелuкс:
Долбить их с вековым упорством пня. Я кого знаю - долблю. Сначала зашёл издалека - добавил в телеграмм-канал где выкладывают информацию о пленных и погибших - мол, вдруг кто будет своих искать - тут точно больше узнаете, чем в российском военкомате. Потом через день, добавил в другой Телеграмм канал. Потом в следующий.
Проще всего говорить: да это бесполезно, да это ничего не даст, да они зомбированы.
Я, лично я - верю что это не напрасно, что даже если 1 из 20 задолбанных мной, изменит мнение - мои усилия не пропали даром.
Круги от брошенного камешка расходятся далеко и долго :-).

Волод:
Ось, тільки що, по НТВ МИР показували і Віру Брежнєву, і Надію Дорофєєву, і Настю Каменських .... Показувалии їх звернення, згадували. що є сайт. на якому можна шукати полонених.
Зробили висновок, що їх діяльність тягне на карну статтю.
Мабуть вважають, що для російської вати всі ці звернення – це горохом об стіну.

Може краще, щоб до москалів зверталася Маруся Звіробій?

Волод:
Судячи з виступу Путіна про нагородження "героїв", з виступу Проханова – російська пропаганда перевзувається в польоті.  Тепер вони напирають на те що солдатам важко, але вони, виконуючи свою справу, рятують Росію, і тому всі як один повинні підтримувати російських солдат, бо гаплик буде всім.

Готують підливу, що дозволить вже за тиждень згодувати ваті не тільки тисячі, але й десятки тисяч 200.

Kagor:
https://t.me/dvish_alive/8949
07 білий

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница