Росія - агресор

<< < (46/496) > >>

Андрей-пилот:
042-му. Всего 15-33 а уже чувствуется, что Вы плохо закусывали. Уважайте пожалуйста наш форум.

den22:
042
 про Попасную  вы бы заткнулись. Я оттуда. Сейчас ее размалывают  градами  т.н. казаки всевеликого войска донского. А в РФ "стесняются" об этом говорить вообще.

042:
Андрей-пилот я взагалі не вживаю принципово а закусив нормально, і повечеряв дякуй богу і я поважаю і земляків  і форрумчан ... і будь ласка поважайте мене як форумчана я маю думку яка базується інформації яку отримую я як громадянин який дивиться українське тб але скількі на слуху а точніше скільки місяців  на карті дебальцевський виступ...скільки завірянь що та все гаразд ....а тепер людей дітей під кулями вивозять в "двох бронемобілях як сьогодні сказав кроліквпейсах
ден22 попрошу не оскорблять і що там про казачків з градами хто їх підпустив про шахтерск брешуть і народ підставили чому ніхто не евакуював не готували плацдарм агресор людей не шкодує це показав хід мені думаєш не шкода і серце не рве за наших пацанів простих людей стариків
необявленої війни  а наши отци командири  народ і пацанів патріотів золото нації не шанує волноваха іловайск аеропорт тепер  виступ ....а фрау з мужином більше всього ссуть а містралі кому ...
а москаль ... що відповіли російські студенти нашим студентам в звернені у відповідь  чули ...зомбі
да повернусь до шахтерська це що наші добровольці сіли на авто і рвонули в шахтарськ і сиділи без наказу як махно -але це ж наше військо...яке під командуванням ...нерозумію
утюжать... що це десаннтники з  літака на парашутах...? це по степу і дорогам які цілісінькі і неушкоджені   .... сумно
пробачайте але це моя думка ....там зрада і шматує нас собака і чули про заяви мера маріополя а там такого як говна

Андрей-пилот:
042-му, я имел в виду методику написания сообщения, а не смысл.

042:
Андрій методика примітивна від "випасання" розповсюджених слів думаю це всерівно нічого не дасть всеодно все всіх пасуть  вчора дякування головного бьезпечника слухав просив допомогти виловлювати та виявляти ...а яка зарплата у рядового "сотрудніка" для довідки не оперативний працівник "вольний" з гражданських 3500грн плюс премії а скільки опера отримують то хай діляться заробітком я мовчу про генералів грошову винагороду за кожну сєпару а їх...в любому місті україни починаючи з голів сільрад начальників управлінь адміністрацій воєнкомів мєнтів особливо хто в прошлому і позапрошлому році срочно дембельнувся... от і поможуть люди за в

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница