Росія - агресор

<< < (415/496) > >>

Variant:
Серго, раджу  уважно подивитись  свій  пост  від  16.52. А  пост  Євгена  був  уже  після.
Не  розумієте...  Що ж,  продовжувати  не  хочу. 

Серго:
Цитата: Variant от 06.10.2018, 11:56:50 am

Серго, раджу  уважно подивитись  свій  пост  від  16.52. А  пост  Євгена  був  уже  після.
Не  розумієте...  Що ж,  продовжувати  не  хочу. 


Ааааааа, зачепило мене за суржик! Я тою мовою теж володію бездоганно. ;D
Прошу вибачить, коли щось з мого допису з гарячу зачепило і Вас!
Мир?

Variant:
Євген, в  Швейцарии  не был, но  доводилось  бывать  во  Франции, Германии, Австрии.Там  любят, когда  к  ним  обращаются  на  родном  языке. А  если  гость оным  не  владеет и
обращается  по-английски ? Практически  всегда  ответят  на  нём  же. В  редчайших  случаях,
если  не  владеют, извинятся, и  предложат  какой-нибудь  ещё.Вот подобное  мне  и  хотелось  бы  видеть  в  Украине, это  вполне  по  силам, только  стоит  захотеть...

Variant:
Серго, українці  переможуть  лише  в  єдності. Звичайно, мир !

Серго:
Цитата: Variant от 06.10.2018, 13:19:02 pm

Євген, в  Швейцарии  не был, но  доводилось  бывать  во  Франции, Германии, Австрии.Там  любят, когда  к  ним  обращаются  на  родном  языке. А  если  гость оным  не  владеет и
обращается  по-английски ? Практически  всегда  ответят  на  нём  же. В  редчайших  случаях,
если  не  владеют, извинятся, и  предложат  какой-нибудь  ещё.Вот подобное  мне  и  хотелось  бы  видеть  в  Украине, это  вполне  по  силам, только  стоит  захотеть...


Друже, то ольгінський троль, робота якого зароблять гроші на срачі в українських форумах зокрема. Не реагуйте на ту гидоту. Зараз їм там почали доплачувати за хоч легке знання української.
Далі.
У них в ФСБ розроблені тематичні тези проти України і як справдить свою агресію проти України. У всім відомому «мовному питанні», якого в Україні немає, але яке дуже підігрівають кацапи, є тема про багатомовність, яку треба щоб українці сприймали до такої міри, щоб аж українську мову забули. Так там є теза про багатомовність Швейцарії. Тому я того кацапа і спитав про Швейцарську йську мову... поки що, мовчить....
У кацапів є ще декілька тез від ФСБ. Вони відомі.
А від себе ще раз наголошую. В Україні мовного питання немає. Немає навіть до такого рівня, як хотілось би кацапам. Є законодавство і його свіжі поправки. Українці толерантні до любої мови, аби тільки проти Батьківщини не робили агресію. Дивує тільки той факт, що за українську мову в Україні українців називають націоналістами. ... Тоді є питання. Хіба кацапи не націоналісти, розмовляючи мокшансько-кацапською мовою в чужій для них Україні, нав´язуючи в Україні своїй язик. Хіба кацапи не нацисти, убиваючи, катуючи українців в застінках буцегарень кацапстану тільки за українську мову і національність? Хіба не нацисти, закриваючи в кацапії українські школи, культурні центри і бібліотеки?

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница