Росія - агресор

<< < (414/496) > >>

Серго:
Цитата: Variant от 05.10.2018, 17:16:06 pm

А  я  теж  у  себе  вдома ! І   з  визначеннями  обережніше. Висловлюю  свою  думку,  бо  хочу  покращення  і  у  мовному  питанні.


Підтримую таке бажання.

Variant:
Цитата: Серго от 05.10.2018, 18:42:59 pm

Цитата: Variant от 05.10.2018, 17:16:06 pm

А  я  теж  у  себе  вдома ! І   з  визначеннями  обережніше. Висловлюю  свою  думку,  бо  хочу  покращення  і  у  мовному  питанні.


Підтримую таке бажання


Дякую ! :)  Вихована   людина  ще  і  вибачилася б...

Toris:
Цитата: Євген от 05.10.2018, 21:03:14 pm

Но людям так удобно, комфортно, и главное - они другу друга понимают и это не мешает им счастливо жить. И школ, и вузов полно с преподаванием на любом из местных языков, и никому в голову не приходит силой закона или под дулом автомата заставить говорить и писать только на одном из них.
Так було і в нас. А потім прийшла руССія "защіщать русскоязычноє насєлєніє". Зауважу, що ультранаціоналісти завжди говорили про жорстку українізацію, але до них ніхто не дослухався, поки не прийшла руССія з війною і не перетворила Україну на затяжний Афганістан.

До речі, про "дуло автомата" - дарма Ви інсталювали українську розкладку, все одно видно Вашу інформаційну їжу з Кремля. Зробите з РФ подобу Швейцарії з 60 державними мовами, тоді будете варнякати про зручність та щастя.

Німецьку вивчив, а українську в западло? Німці рідніші українців русскому сєрдцу, да? Для початку введіть українську мову другою державною на роССії, щоби депутати, судді, менти і прокурори вільно спілкувались мовою другого по величині пострадянського етносу. Повідкривайте школи та вузи україномовні аж до Уралу. Тоді, курва, про Швейцарію поговоримо і про те, що там добре лише тому, що туди не дійшли ваші окупанти.

P.S. Шановні модератори, прошу забанити тих кремлівських падл, які щоразу мене мінусують після антикремлівських повідомлень.

entuzazisten:
Цитата: Євген от 05.10.2018, 21:03:14 pm

Цитата: Variant от 05.10.2018, 13:22:57 pm

Огромной  массе  населения  хотя  бы  на  одном  языке   научиться  говорить  правильно.
Бо  спілкуються  огидним  суржиком. Прогресу  щось  не  видно.

Вы не были в Швейцарии? Я был однажды. Идёшь по улице или едешь в автобусе, а впереди тебя или сзади люди говорят то на немецком, то на французском, то на обоих языках сразу, в немецкое предложение вставляя французские выражения и слова (и наоборот). Немецкий я более-менее знаю, а вот францозиш упустил в своё время, поэтому понимал далеко не всё. Но людям так удобно, комфортно, и главное - они другу друга понимают и это не мешает им счастливо жить. И школ, и вузов полно с преподаванием на любом из местных языков, и никому в голову не приходит силой закона или под дулом автомата заставить говорить и писать только на одном из них. Там другие проблемы - обсуждают, можно ли домашних животных называть человеческими именами или обрезать хвосты и уши собакам определённых пород, гуманно ли это и т.д.

Приехал умеренный кацап в Киев. Ходит по городу , читает вывески и недоумевает.
 Все надписи на украинском и дублированы на немецком языке. Решил спросить у прохожего, почему вывески дублированы на немецком. Тот и отвечает - " Кацапи нас кличуть  хвашистами - так це за для вiдповiдностi ! "

Серго:
Кремлєбот «Євген».
Був він в Швейцарії. Та що, не надибав там швейцарської мови?

2 Variant. Я не зрозумів про вибачення.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница