Росія - агресор

<< < (413/496) > >>

Toris:
В РФ восставать против войны больше некому?

Variant:
Огромной  массе  населения  хотя  бы  на  одном  языке   научиться  говорить  правильно.
Бо  спілкуються  огидним  суржиком. Прогресу  щось  не  видно.

Toris:
Я вже поступово звикся з думкою, що без "жорсткої"/тотальної українізації прогресу взагалі не буде: усі ЗМІ в Україні мають бути виключно україномовними. Усі сайти, вивіски, об'яви і т.п. - виключно україномовними. А не так, як зараз: заходиш на деякі українські сайти - а там російська та англійська мови. Заходиш на інші сайти - а там "українська мова" та фразеологічні звороти перекладані гуглоперекладачем з російської. :(

Я вже деколи на форумах назло цьому всьому спілкуюсь виключно українською: жителі України зрозуміють, а всі інші - нехай вчать мову чи перекладають, якщо цікаво. І ще можу зрозуміти, коли людина за 40-60 чеше виключно російською - звичка, геть уся термінологічна база виключно російськомовна і т.д. Але коли молодняк туди ж тягне - то вже край.

Серго:
Вітя, вітаю!
Бачу, крємлєботи знову лізуть.
Суржик не подобається? А «шановний» володіє в достатній мірі літературною українською, щоб міг давати оцінку?
Суржик, це діалект українців. Неподобається? Не слухай. Це вимушений діалект через засилля мокшанської мови з кацапії, яку комуняки занесли до України за часів ссср. Такі не літературні діалекти є в кожній мові. Не треба через це кацапам чіплятися до українців. Ми вдома в Україні. І яким діалектом української захочемо вдома, таким і будемо спілкуватись.... Краще розкажіть про засилля в мокшансько кацапській мові блатняка і матюків, а тоді поговоримо про суржик.

Variant:
А  я  теж  у  себе  вдома ! І   з  визначеннями  обережніше. Висловлюю  свою  думку,  бо  хочу  покращення  і  у  мовному  питанні.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница